Page 1 of 1

Graficka karta v noutasu

Posted: Tue Oct 09, 2007 4:10 pm
by HUJER
zdravim prosim o radu jedu do Statu a chtel bych koupit vod Dell nejakej typ a chtel bych vod toho aby to hralo Heroes V nebo ktera verze je ta posledni prosim poradte zejtra rano letim takze je to trochu narychlo. DELL sem zvolil proto ze maj bezproblemovou mezinarodni zaruku . Kliknete prosim na www.dell.cz a poradte mi typ na cene nezalezi diky kurzu dolaru to vychazi nesmirne vyhodne. Moc dekuju co se tyce her sem naprostej lajk shanim to kvuli dceri ktera furt Hearousuje a na starsim ACERU verze V. nejede. :roll: