Page 1 of 1

Hledám hráče ;-)

Posted: Fri Oct 19, 2007 1:46 pm
by Gibbonek
Zdravím vespolek, našel by se tu někdo, kdo by si rád zahrál heroesy V (Hammers of the Fate, 2.1 patch) přes hamachi? Rád bych to testnul ještě před ligou, jestli nebude třeba nějakej problém nebo tak. Kdyžtak moje icq: 221-536-357.

Díkec, tož zatím! :wink: