Hledám hráče ;-)
Posted: Fri Oct 19, 2007 1:46 pm
Zdravím vespolek, našel by se tu někdo, kdo by si rád zahrál heroesy V (Hammers of the Fate, 2.1 patch) přes hamachi? Rád bych to testnul ještě před ligou, jestli nebude třeba nějakej problém nebo tak. Kdyžtak moje icq: 221-536-357.
Díkec, tož zatím!
Díkec, tož zatím!