Page 1 of 1

Jak hrát na Hard a Heroic?

Posted: Sun Oct 28, 2007 1:20 pm
by Gibbonek
Zdravím vespolek.
Už dávno uplynuly doby, kdy jsem hrával jenom na normál obtížnosti, proto jsem se rozhodl hrát standartně na Hard, potažmo Heroic obtížnosti. Přestože jsem párkrát na Hard vyhrál a jednou i na Heroic, stále to je méně než 50% ze všech zápasů. Někdy mě PC dokáže docela nepříjemně překvapit, když se valí na mě s armádou tak velkou, že já si můžu tak maximálně s hrdinou skočit do zdi :-D Nechápu jednu věc: kde PC vždycky bere tolik surovin, že má přede mnou náskok? Snad opravdu má na začátku více surovin a peněz než já, jináč si to nedokážu rozumně vysvětlit. Takže jestli někdo hrajete (já myslím, že většina :-) ) na Hard a Heroic obtížnosti, máte pro mě nějakou radu, jak nejlépe zezačátku postupovat, co dělat a nedělat?? Rady zkušenějších hráčů Heroesů jsou vždy u mě vítány... :wink:

Re: Jak hrát na Hard a Heroic?

Posted: Sun Nov 04, 2007 4:09 pm
by Glorin
Gibbonek wrote:Zdravím vespolek.
Už dávno uplynuly doby, kdy jsem hrával jenom na normál obtížnosti, proto jsem se rozhodl hrát standartně na Hard, potažmo Heroic obtížnosti. Přestože jsem párkrát na Hard vyhrál a jednou i na Heroic, stále to je méně než 50% ze všech zápasů. Někdy mě PC dokáže docela nepříjemně překvapit, když se valí na mě s armádou tak velkou, že já si můžu tak maximálně s hrdinou skočit do zdi :-D Nechápu jednu věc: kde PC vždycky bere tolik surovin, že má přede mnou náskok? Snad opravdu má na začátku více surovin a peněz než já, jináč si to nedokážu rozumně vysvětlit. Takže jestli někdo hrajete (já myslím, že většina :-) ) na Hard a Heroic obtížnosti, máte pro mě nějakou radu, jak nejlépe zezačátku postupovat, co dělat a nedělat?? Rady zkušenějších hráčů Heroesů jsou vždy u mě vítány... :wink:


Taktika spočívá v tom udělat si průzkumného hrdinu s kterým prozkoumáváš mapu a zabírš doly. Ale divim se že to nevíš, to je klasická taktika u Heroesů, hraje jí snad každej.

Posted: Sun Nov 04, 2007 9:17 pm
by Gibbonek
Heh, přesně tak to dělám, ale očividně to nestačí...:-(

Posted: Wed Nov 28, 2007 9:05 pm
by bartasoi
Ahoj!Herousy V jsem zacal hrat az ted a to na heroic!myslím kampan!hral jsi kampan nebo nekdo take na heroic?!A hl. dohral jste to nekdo na hrdinskou obtižnost?celkem jsem se vyčerpal za jednu misi v kobce a ted uz nemam moc sil v druhý misi za hraničáře a taky nervy a přemýšlím, že si ji snížím na hard!Kruci selhal jsem!!!! :lol: :evil: PS:zatim jsem na foru natrefil jen že si někdo stěžuje že na lehka je to moc težký... tak mejte se a bojujte na hrdinskou obtižnost ahoi!