Page 1 of 1

spustenie v okne

Posted: Sat May 20, 2006 1:38 pm
by ja121212
nazdarek vsetci :) moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa

Re: spustenie v okne

Posted: Sat May 20, 2006 2:23 pm
by Droffar
ja121212 wrote:nazdarek vsetci :) moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa


nechápu :roll:

Posted: Sat May 20, 2006 2:31 pm
by ja121212
potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"

Posted: Sat May 20, 2006 2:47 pm
by Droffar
ja121212 wrote:potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"


jo takhle jo to nevim a pochybuju že to jde :p

Posted: Sat May 20, 2006 6:19 pm
by klaymen
starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"

Posted: Mon May 22, 2006 6:56 am
by ja121212
klaymen wrote:starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"



dik uz som to vyriesil cez utilitku 3Danalyze co pusta vsetky aplikacie aj v okne hehe ale dikyyyy:)))

Posted: Thu Jun 22, 2006 4:44 pm
by Dr.migi
jak si to rozchodil pres to 3Danalyze? me to hlasi "Error while injecting dll into target process" :(

Posted: Thu Jun 22, 2006 7:57 pm
by snekkarel
Přes 3Danalyze jsem to rozchodil jen v tom okně mi to něběží .Kde dělám chybu,Dík

Posted: Fri Jun 23, 2006 2:25 pm
by Dr.migi
Jata wrote:Stačí v user.cfg u položky "setvar gfx_fullscreen" změnit 1 na 0.

Supr, dik moc.... si kapacita :)