Proč už neskončila soutěž?
Posted: Sun Dec 02, 2007 4:55 pm
Proč už neskončila ta soutěž o 5 originálek Tribes of the east? Měla skončit 28.11.2007 a už je 02.12.2007. Jestli ji chtěj prodloužit, tak to maj napsat. 
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/