Page 1 of 3
Jak jste na tom s ToE?
Posted: Mon Jan 21, 2008 11:32 am
by Alarik
Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje

. Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. Sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá

. Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů

, no posuďte sami. A Krvavé sestry

, to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68

, tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál

.
Re: Jak jste na tom s ToE?
Posted: Mon Jan 21, 2008 12:36 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje

. Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá

. Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů

, no posuďte sami. A krvavé sestry

, to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68

, tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál

.
No já bych rád hlasoval ale už mám dohráno:-)
Teď hraju nějakou misi za mladého hraničáře Tieru
A to je teprve mazec s těma novýma jednotkama v Hvozdu
Ale samo že souhlasím s tebou že Dungeon má skvělé nové jednotky, zvlášť sestra Stínu je k nakousnutí

Posted: Mon Jan 21, 2008 2:12 pm
by Alarik
Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla

, to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci

, to je něco

.
Re: Jak jste na tom s ToE?
Posted: Mon Jan 21, 2008 8:29 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Alarik wrote:Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje

. Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá

. Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů

, no posuďte sami. A krvavé sestry

, to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68

, tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál

.
No já bych rád hlasoval ale už mám dohráno:-)
Teď hraju nějakou misi za mladého hraničáře Tieru
A to je teprve mazec s těma novýma jednotkama v Hvozdu
Ale samo že souhlasím s tebou že Dungeon má skvělé nové jednotky, zvlášť sestra Stínu je k nakousnutí

Já to taky vyhrál všechno i s ufem!!!!

Posted: Mon Jan 21, 2008 10:12 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla

, to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci

, to je něco

.
Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok

Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo

Posted: Tue Jan 22, 2008 1:15 pm
by Alarik
Rakšasa Raja wrote:Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla

, to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci

, to je něco

.
Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok

Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo

Zuřivost lesa je fakt dobrá

a ty Nejvyšší druidy jsem ještě ani nevyzkoušel, protože se mi líbili víc Druidští stařešinové. A jestli nemá blesk, tak ho ani zkoušet nebudu. Kdyby mu za to aspoň zvýšili třeba útok nebo poškození

, ale co, stejně jsou nejlepší Mystičtí střelci

.
Posted: Tue Jan 22, 2008 2:01 pm
by Beybe
Alarik wrote:Rakšasa Raja wrote:Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla

, to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci

, to je něco

.
Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok

Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo

Zuřivost lesa je fakt dobrá

a ty Nejvyšší druidy jsem ještě ani nevyzkoušel, protože se mi líbili víc Druidští stařešinové. A jestli nemá blesk, tak ho ani zkoušet nebudu. Kdyby mu za to aspoň zvýšili třeba útok nebo poškození

, ale co, stejně jsou nejlepší Mystičtí střelci

.
Jo , jo Myst. střelci jsou fakt GOOD ,ale to , že jim zrušili možnost 2 střel je krutý.

Posted: Sat Jan 26, 2008 9:51 am
by Alarik
Možná, že už sice nemůžou střílet dvakrát, ale ta rána, kterou můžou dát teď, je mnohem "destruktivnější"

než má Mistr lovec.
Posted: Sat Jan 26, 2008 10:03 am
by Alarik
Teď už jsem u konce 3. mise za Zehira a ty boje s těma neutrálníma armádama jsou dost krutý

. Ale nejlepší je na tom to, že k výhře používám výhradně magii. Z předchozí mise mám naučenou Mystickou vševědoucnost díky níž dokážu vyhrát i předem prohrané bitvy. Tak třeba, když jsem stál proti 47 Pánům hromů, 70 Plameným strážcům, 94 Berserkrům, 384 Jezdcům na černém medvědu a 438 Záškodníkům, přičemž moje armáda vypadala takto: 9 Arcimágů, 1 Džin a 3 Štítonoši. Ať to vypadá sebevíc nepravděpodobné, tak tu bitvu jsem vyhrál a to jen díky kouzlům Pán loutek, Bojové šílenství, Vzkříšení a Přivolání fénixe a elementálů. Rozhodně doporučuju vyzkoušet, přeci jen, člověk má pak takovej dobrej pocit, že zvlád porazit neporazitelnou armádu a přitom ztratil jen 1 Štítonoše

.
Posted: Fri Feb 01, 2008 1:08 pm
by Alarik
Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
Posted: Fri Feb 01, 2008 4:28 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
No to sis teda šetřil armádu

Abych pravdu přiznal tak takovou armádu sem snad neměl ani já

Ale co aspoň jsi to měl bez problémů

Jo a viděls UFO

?
Posted: Fri Feb 01, 2008 6:14 pm
by Beybe
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
Gratuluju!!
Posted: Sat Feb 02, 2008 6:33 pm
by Alarik
Rakšasa Raja wrote:Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
No to sis teda šetřil armádu

Abych pravdu přiznal tak takovou armádu sem snad neměl ani já

Ale co aspoň jsi to měl bez problémů

Jo a viděls UFO

?
Jasně, že jo. Takový obrovský létající talíř se jménem Plate, ikonkou zeleného ďáblíka a 29.úrovní k tomu, kdo by si ho nevšiml.

Posted: Sat Feb 02, 2008 6:44 pm
by Alarik
Beybe wrote:Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
Gratuluju!!
Na to, jak to zprvu vypadalo hrozivě, to bylo poměrně jednoduchý. Stačilo jen párkrát seslat Pána loutek (Biařina armáda byla imunní vůči Bojovému šílenství) a třetina její armády se vyvraždila. Navíc, mít u všech jednotek štěstí 7 a u Bouřných titánů a Bojových mágů štěstí 12, to už se skoro nedalo prohrát

. A ještě hned prvním tahem Bouřných titánů jsem zabil 311 Paní sukub z 650, to už je celkem dobrý výkon. Sice na mě asi dvakrát seslala Hromadné zmatení, ale bouře, kterou jsem vyvolal zabila 14 Arciďáblů, 10 Pekelných řezníků a 93 Paní sukub za jeden jejich tah. To už byla dost velká síla a ještě k tomu to její Urgashovo volání, tedy okamžité otevírání bran. Ani to jí však neuchránilo před jejím strašlivým osudem

.
Posted: Sun Feb 03, 2008 6:15 pm
by Beybe
Alarik wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East

. Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus

.
Gratuluju!!
Na to, jak to zprvu vypadalo hrozivě, to bylo poměrně jednoduchý. Stačilo jen párkrát seslat Pána loutek (Biařina armáda byla imunní vůči Bojovému šílenství) a třetina její armády se vyvraždila. Navíc, mít u všech jednotek štěstí 7 a u Bouřných titánů a Bojových mágů štěstí 12, to už se skoro nedalo prohrát

. A ještě hned prvním tahem Bouřných titánů jsem zabil 311 Paní sukub z 650, to už je celkem dobrý výkon. Sice na mě asi dvakrát seslala Hromadné zmatení, ale bouře, kterou jsem vyvolal zabila 14 Arciďáblů, 10 Pekelných řezníků a 93 Paní sukub za jeden jejich tah. To už byla dost velká síla a ještě k tomu to její Urgashovo volání, tedy okamžité otevírání bran. Ani to jí však neuchránilo před jejím strašlivým osudem

.
Já ji rozdrtil počtem kyklopů (900).Měl jsem je jako takovou malou památku na Gotaie.
