Page 1 of 3

Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Jan 21, 2008 11:32 am
by Alarik
Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje :twisted: . Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. Sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá :twisted: . Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů :twisted: , no posuďte sami. A Krvavé sestry :twisted: , to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68 :twisted: , tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál :twisted: :D .

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Jan 21, 2008 12:36 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje :twisted: . Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá :twisted: . Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů :twisted: , no posuďte sami. A krvavé sestry :twisted: , to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68 :twisted: , tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál :twisted: :D .


No já bych rád hlasoval ale už mám dohráno:-)
Teď hraju nějakou misi za mladého hraničáře Tieru :twisted:
A to je teprve mazec s těma novýma jednotkama v Hvozdu :wink:
Ale samo že souhlasím s tebou že Dungeon má skvělé nové jednotky, zvlášť sestra Stínu je k nakousnutí :twisted:

Posted: Mon Jan 21, 2008 2:12 pm
by Alarik
Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla :twisted: , to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci :twisted: , to je něco :o :twisted: .

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Jan 21, 2008 8:29 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:
Alarik wrote:Jen jsem chtěl zjistit jak si kdo stojí. Já jsem v první misi 4. kampaně za Zehira a musim říct, že je to dost dobrý. Už jsem dobyl 2 města Temných elfů. Ty jejich nový upgrady jsou teda fakt jak vraždící stroje :twisted: . Rozhodně beru Stopaře a ne Vrahy. sice neuměj střílet, ale ta schopnost Neviditelnost je fakt dobrá :twisted: . Přeci jen, když mi 70 zneviditelněných Stopařů zabilo 16 Bojových mágů :twisted: , no posuďte sami. A krvavé sestry :twisted: , to je teda síla. Nejen, že maj o 5 BZ víc než Krvavé fúrie, ale maj i o 1 vyšší útok a obranu. A když jich má soupeř 68 :twisted: , tak to už je celkem slušná armáda. Ještě přidejte 31 Hlubinných hyder, 21 Minotaurů , 12 Hbitých nájezdníků a 4 Čarodějky stínu. A moje nejsilnější jednotka byla 46 Bojových mágů. No nic, jdu to vraždit dál :twisted: :D .


No já bych rád hlasoval ale už mám dohráno:-)
Teď hraju nějakou misi za mladého hraničáře Tieru :twisted:
A to je teprve mazec s těma novýma jednotkama v Hvozdu :wink:
Ale samo že souhlasím s tebou že Dungeon má skvělé nové jednotky, zvlášť sestra Stínu je k nakousnutí :twisted:


Já to taky vyhrál všechno i s ufem!!!! :D :D :D :D :D

Posted: Mon Jan 21, 2008 10:12 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla :twisted: , to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci :twisted: , to je něco :o :twisted: .



Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok :twisted: Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo :evil:

Posted: Tue Jan 22, 2008 1:15 pm
by Alarik
Rakšasa Raja wrote:
Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla :twisted: , to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci :twisted: , to je něco :o :twisted: .



Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok :twisted: Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo :evil:


Zuřivost lesa je fakt dobrá :twisted: a ty Nejvyšší druidy jsem ještě ani nevyzkoušel, protože se mi líbili víc Druidští stařešinové. A jestli nemá blesk, tak ho ani zkoušet nebudu. Kdyby mu za to aspoň zvýšili třeba útok nebo poškození :roll: , ale co, stejně jsou nejlepší Mystičtí střelci :twisted: :P :twisted: :twisted: .

Posted: Tue Jan 22, 2008 2:01 pm
by Beybe
Alarik wrote:
Rakšasa Raja wrote:
Alarik wrote:Asi jsem zapomněl na ty, kteří už to dohráli. Když chceš hlasovat, tak dej 4. kampaň, protože jsi vlastně u konce této kampaně. Ty jednotky hvozdu jsem už taky vyzkoušel v samostatné misi. Je to dost síla :twisted: , to spojení Nymf a Zuřivých entů a ještě k tomu Mystičtí střelci :twisted: , to je něco :o :twisted: .



Tak já teda hlasoval pro Zehira!
Jo a u těch zuřivých entů je parádní ta jejich schopnost zuřivost lesa, kdy část obrany vymění za útok :twisted: Ale ten nový nejvyšší druid je podle mě slabší než druidský stařešina.Podle mě když mu nechali jen jedno kouzlo oproti např. blesku u stařešiny tak je to málo :evil:


Zuřivost lesa je fakt dobrá :twisted: a ty Nejvyšší druidy jsem ještě ani nevyzkoušel, protože se mi líbili víc Druidští stařešinové. A jestli nemá blesk, tak ho ani zkoušet nebudu. Kdyby mu za to aspoň zvýšili třeba útok nebo poškození :roll: , ale co, stejně jsou nejlepší Mystičtí střelci :twisted: :P :twisted: :twisted: .


Jo , jo Myst. střelci jsou fakt GOOD ,ale to , že jim zrušili možnost 2 střel je krutý. :x :x :x

Posted: Sat Jan 26, 2008 9:51 am
by Alarik
Možná, že už sice nemůžou střílet dvakrát, ale ta rána, kterou můžou dát teď, je mnohem "destruktivnější" :twisted: než má Mistr lovec.

Posted: Sat Jan 26, 2008 10:03 am
by Alarik
Teď už jsem u konce 3. mise za Zehira a ty boje s těma neutrálníma armádama jsou dost krutý :twisted: . Ale nejlepší je na tom to, že k výhře používám výhradně magii. Z předchozí mise mám naučenou Mystickou vševědoucnost díky níž dokážu vyhrát i předem prohrané bitvy. Tak třeba, když jsem stál proti 47 Pánům hromů, 70 Plameným strážcům, 94 Berserkrům, 384 Jezdcům na černém medvědu a 438 Záškodníkům, přičemž moje armáda vypadala takto: 9 Arcimágů, 1 Džin a 3 Štítonoši. Ať to vypadá sebevíc nepravděpodobné, tak tu bitvu jsem vyhrál a to jen díky kouzlům Pán loutek, Bojové šílenství, Vzkříšení a Přivolání fénixe a elementálů. Rozhodně doporučuju vyzkoušet, přeci jen, člověk má pak takovej dobrej pocit, že zvlád porazit neporazitelnou armádu a přitom ztratil jen 1 Štítonoše :twisted: :o .

Posted: Fri Feb 01, 2008 1:08 pm
by Alarik
Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Posted: Fri Feb 01, 2008 4:28 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .


No to sis teda šetřil armádu :D Abych pravdu přiznal tak takovou armádu sem snad neměl ani já :wink: Ale co aspoň jsi to měl bez problémů :wink: Jo a viděls UFO :twisted: ?

Posted: Fri Feb 01, 2008 6:14 pm
by Beybe
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .


Gratuluju!!

Posted: Sat Feb 02, 2008 6:33 pm
by Alarik
Rakšasa Raja wrote:
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .


No to sis teda šetřil armádu :D Abych pravdu přiznal tak takovou armádu sem snad neměl ani já :wink: Ale co aspoň jsi to měl bez problémů :wink: Jo a viděls UFO :twisted: ?


Jasně, že jo. Takový obrovský létající talíř se jménem Plate, ikonkou zeleného ďáblíka a 29.úrovní k tomu, kdo by si ho nevšiml. :D :lol:

Posted: Sat Feb 02, 2008 6:44 pm
by Alarik
Beybe wrote:
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .


Gratuluju!!


Na to, jak to zprvu vypadalo hrozivě, to bylo poměrně jednoduchý. Stačilo jen párkrát seslat Pána loutek (Biařina armáda byla imunní vůči Bojovému šílenství) a třetina její armády se vyvraždila. Navíc, mít u všech jednotek štěstí 7 a u Bouřných titánů a Bojových mágů štěstí 12, to už se skoro nedalo prohrát :P :twisted: :D :twisted: :twisted: . A ještě hned prvním tahem Bouřných titánů jsem zabil 311 Paní sukub z 650, to už je celkem dobrý výkon. Sice na mě asi dvakrát seslala Hromadné zmatení, ale bouře, kterou jsem vyvolal zabila 14 Arciďáblů, 10 Pekelných řezníků a 93 Paní sukub za jeden jejich tah. To už byla dost velká síla a ještě k tomu to její Urgashovo volání, tedy okamžité otevírání bran. Ani to jí však neuchránilo před jejím strašlivým osudem :P :twisted: .

Posted: Sun Feb 03, 2008 6:15 pm
by Beybe
Alarik wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Hurá, právě jsem dohrál Heroes of might and magic V: Tribes of the East :P :P . Ten závěrečnej souboj zprvu vypadal dost hrozně, ale nakonec jsem ho rozdrtil pouze se ztrátou 89 Černých draků, 33 Nezkrotných kyklopů a ještě pár jednotek. Nakonec, měl jsem armádu 155 Bouřných titánů, 89 Archandělů, Černých draků, Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, 162 Matek stínu a 255 Bojových mágů. K tomu ještě pár slušných kouzel, jako třeba Pán loutek, Přízračné síly nebo Vampirismus :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .


Gratuluju!!


Na to, jak to zprvu vypadalo hrozivě, to bylo poměrně jednoduchý. Stačilo jen párkrát seslat Pána loutek (Biařina armáda byla imunní vůči Bojovému šílenství) a třetina její armády se vyvraždila. Navíc, mít u všech jednotek štěstí 7 a u Bouřných titánů a Bojových mágů štěstí 12, to už se skoro nedalo prohrát :P :twisted: :D :twisted: :twisted: . A ještě hned prvním tahem Bouřných titánů jsem zabil 311 Paní sukub z 650, to už je celkem dobrý výkon. Sice na mě asi dvakrát seslala Hromadné zmatení, ale bouře, kterou jsem vyvolal zabila 14 Arciďáblů, 10 Pekelných řezníků a 93 Paní sukub za jeden jejich tah. To už byla dost velká síla a ještě k tomu to její Urgashovo volání, tedy okamžité otevírání bran. Ani to jí však neuchránilo před jejím strašlivým osudem :P :twisted: .

Já ji rozdrtil počtem kyklopů (900).Měl jsem je jako takovou malou památku na Gotaie. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: