Page 1 of 4
Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Feb 04, 2008 1:07 pm
by Alarik
V předchzím tématu jsem psal, že by to bylo vůči ostatním úrovním jednotek nefér, kdybych je vynechal. Přeci jen, v každé úrovni se najde nějaká dobrá jednotka

.
Já hlasoval pro Pána lichů, protože je nejen skvělý v útoku, ale umí i oživovat jednotky a vzhledově je taky nejlepší.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Feb 04, 2008 3:09 pm
by Beybe
Alarik wrote:V předchzím tématu jsem psal, že by to bylo vůči ostatním úrovním jednotek nefér, kdybych je vynechal. Přeci jen, v každé úrovni se najde nějaká dobrá jednotka

.
Já hlasoval pro Pána lichů, protože je nejen skvělý v útoku, ale umí i oživovat jednotky a vzhledově je taky nejlepší.
Tak tohle bylo opravdu těžké rozhodování.Ale odpověď je jasná : jednorožec , nejčistší stvoření spolu s andělem.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Feb 04, 2008 4:28 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:V předchzím tématu jsem psal, že by to bylo vůči ostatním úrovním jednotek nefér, kdybych je vynechal. Přeci jen, v každé úrovni se najde nějaká dobrá jednotka

.
Já hlasoval pro Pána lichů, protože je nejen skvělý v útoku, ale umí i oživovat jednotky a vzhledově je taky nejlepší.
No tak tady je opět vcelku těžké rozhodování a to hlavně mezi jednotkami Pán lichů, Panenský jednorožec, Náčelník a Džin Vezír!
Jako zastánce hradu Academy mě samozřejmě udělal obrovskou radost Džin Vezír a to hlavně zvýšením Hitpointů, imunitou vůči vzduchu a kolem štěstěny
Kdybych ale to bral z pohledu nováčka, který ještě nemá vytypován svůj oblíbený hrad, tak bych dal asi hlas Pánovi Lichů

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Feb 04, 2008 5:52 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Alarik wrote:V předchzím tématu jsem psal, že by to bylo vůči ostatním úrovním jednotek nefér, kdybych je vynechal. Přeci jen, v každé úrovni se najde nějaká dobrá jednotka

.
Já hlasoval pro Pána lichů, protože je nejen skvělý v útoku, ale umí i oživovat jednotky a vzhledově je taky nejlepší.
No tak tady je opět vcelku těžké rozhodování a to hlavně mezi jednotkami Pán lichů, Panenský jednorožec, Náčelník a Džin Vezír!
Jako zastánce hradu Academy mě samozřejmě udělal obrovskou radost Džin Vezír a to hlavně zvýšením Hitpointů, imunitou vůči vzduchu a kolem štěstěny
Kdybych ale to bral z pohledu nováčka, který ještě nemá vytypován svůj oblíbený hrad, tak bych dal asi hlas Pánovi Lichů

Já jsem zástance HVOZDU,ale i tak bych dal jednorožce.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Sat Jul 05, 2008 11:25 am
by StreetX38
Já dal náčelníka, protože je mnohem lepší než kat a má víc životů a tak a ten jeho rozkaz je taky dobrej. kdybych si měl vybrat tak vždycky náčelníka. navíc může mít přírustek +10/týden a to je na jednotku 5. úrovně dost
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Jul 07, 2008 8:45 pm
by Coach
Lepší než kat? Právěže vůbec ne. Kat je horší jen v jednom jediném ohledu a tou je životnost. Nevím jak ty, ale pro mě je double ůtok, permanetně plusová morálka a snižování nepřátelské morálky tisíckrát lepší než aura na zvyšení iniciativy o 1 a rozkaz (který můžeš mít i jako křik). Radši použiju brutálního ůtočníka než o trochu lepšího obranáře.
Ale jestli víc potřebuješ odolnost, prosim...
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Tue Jul 08, 2008 5:05 am
by Zehir
Mě se líbí hlavně Pán Lichů, když jezdím s Arantirem tak v mé armádě nesmí chybět, ale obvykle jsou to také jediní vojácí které mám, ale Džin je taky dobrý, hodně bitev jsem vyhrál díky jeho štěstí a smůle.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Thu Jul 24, 2008 3:55 pm
by Biara12
I když je to můj nepřítel volila jsem pána lichů.Má lepší útok než Arcilich a má super kouzla.A vzhledově není špatný
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Sun Aug 10, 2008 8:22 am
by Fanatik
Pro mně je nejlepší pán lichů ,ale pak je fanatik.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 10:36 am
by Krvavá fůrie
Fanatik?HAHAHAHA.Pán lichů.a pak je ohavná hydra nebo náčelník.Ale fanatik...
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 10:36 am
by Krvavá fůrie
Podívej se kolik máš FANATIKU!
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 11:06 am
by StreetX38
No a co? Každýmu se líbí někdo jinej neodsuzuj za to ostatní! No ty máš ráda kobku a píšeme ti my že kobka je nejhorší apod. ? Ne! tak se tak chovej i ty! Fanatik ti nic neudělal a ty už si nech ty svoje řeči pro sebe! Nikdo o ně nestojí.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 11:22 am
by Krvavá fůrie
máš pravdu.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 12:02 pm
by Fanatik
V poho.Vim že fanatik není nej páta alternativní jednotka to netvrdím!
Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně
Posted: Mon Aug 11, 2008 12:35 pm
by Krvavá fůrie
Omlouvám se ti.