Page 1 of 1

Nejlepší elementál

Posted: Sun Apr 13, 2008 10:01 am
by Zdenda
Takže,když tu je hlasování na všechno možné,tak proč ne i na tohle :D

Jinak podle mě je nejlepší Vodní. Ledová střela i kruh zimy dávají solidní škody a líbí se mi,že vypadá jako had :D Sice mu mana nevydrží věčně,ale i potom je docela solidní.
Na druhé místo dávám Ohnivého kvůli střelbě a mezi vzdušným a zemním se rozhodnout nemůžu.

Re: Nejlepší elementál

Posted: Sun Apr 13, 2008 10:17 am
by Rakšasa Raja
Zdenda wrote:Takže,když tu je hlasování na všechno možné,tak proč ne i na tohle :D

Jinak podle mě je nejlepší Vodní. Ledová střela i kruh zimy dávají solidní škody a líbí se mi,že vypadá jako had :D Sice mu mana nevydrží věčně,ale i potom je docela solidní.
Na druhé místo dávám Ohnivého kvůli střelbě a mezi vzdušným a zemním se rozhodnout nemůžu.


Mám absolutně stejný názor :twisted: .Tady není co bych dodal :wink:

Re: Nejlepší elementál

Posted: Tue Apr 15, 2008 2:54 pm
by Alarik
Mně se rovněž líbí nejvíce Vodní elementál. Jeho kouzla jsou celkem dost silná, vzhledová stránka je perfektní a i při boji na blízko není vůbec k zahození. Na těsné druhé místo bych dal Ohnivého elementála, protože umí střílet (navíc má 50 střel, takže mu hned tak nedojde střelivo) a vzhledově k němu není co vytknout. Na třetí místo bych dal Vzdušného elementála, protože je rychlý, má i poměrně silný útok a vzhledově je na tom stejně jako jeho "bratři", prostě super. Na poslední čtvrté místo bych umístil Zemního elementála, a to hlavně proto, že není nějak extra rychlý, ale co je horší, jeho iniciativa nestojí za nic. Jinak v útoku je perfektní a ve vzhledu rovněž tak. Takhle bych to asi zhodnotil já.

Re: Nejlepší elementál

Posted: Wed Apr 16, 2008 7:10 pm
by Yrwanna
Ja kedze elementaly nepouzivam,tak najradsej mam zemsky :D ,proti tomu sa da postavit otazka ktore elementaly najviac neznasam,uprimne povedane vodny a ohnivy,z dovodu,ze na mna stihnu zautocit este predtym nez ich ja stihnem znicit :evil: ....

Re: Nejlepší elementál

Posted: Sat Jul 05, 2008 11:39 am
by StreetX38
Jasně že vodní má ty dobrý ledový kouzla a i nablízko je dobrej. Na druhý místo ohnivej protože střílí a má ohnivej štít, na třetí vzduch a jeho vysoká rychlost, iniciativa a nevracení úderu ( hodí se ve čtvrté misi kampaně za arantira při dobývéní jedné silné tvrze- ty co to zkusili tak ví o čem mluvím) a na poslední země protože ikdyž má životů jako něco tak se pohybuje pomalu a iniciativa je taky podprůměr.

Re: Nejlepší elementál

Posted: Sun Jul 20, 2008 12:57 am
by Montezuma3
jajx, vy myslite creatury, ja hlasoval pro zemi, pac jsem myslel ze se jedna o kouzla :-D jinak bych dal Vodniho, to je jasny

Re: Nejlepší elementál

Posted: Sat Sep 20, 2008 10:21 pm
by The Death Knight
rozhodne vodne :) neni o com

Re: Nejlepší elementál

Posted: Thu Nov 06, 2008 10:13 am
by pecha nuda
ja dal vzdusnyho protoze je dobrej na mesta tim ze lita a nemuzes mu oplacet