Page 1 of 1

Hra online

Posted: Tue Jun 03, 2008 9:36 am
by Pett
Ahoj, potřeboval bych poradit jak rozjet multiplayer, zaregistroval jsem se na ubi.com a zadal aktivační klíč ale když ve hře zadám uživatelské jméno a heslo pro připojení přes ubi.com tak se nic nestane. Prosím poraďte jak se spouští multiplayer. Díky.

Re: Hra online

Posted: Tue Nov 03, 2009 5:52 pm
by kuzzatko
sem na tom upne stejne take cekam na odpoved

Re: Hra online

Posted: Thu Oct 13, 2011 8:24 pm
by clutch
Mám uplně stejny problém. Už víte co s tím?