Page 1 of 1

5. Mise

Posted: Tue Jun 24, 2008 3:45 pm
by Gianella
Jak mám vykopat Ashinu slzu? Vždycky najedu podle mapy přesně tam kde je, ale nefunguje tlačítko na kopání. Nejde mi to s Godrickem ani s Isabelou. Už nevím, co dělat. Jednou se to tlačítko rozsvítilo, ale bylo to ještě o políčko na západ. Teď to nejde vůbec...už nevím, co dělat, nevíte někdo?

Re: 5. Mise

Posted: Tue Jun 24, 2008 3:55 pm
by StreetX38
musíš mít všechny body pohybu.na kopání potřebuješ celej den. jestli to nepomůže tak nwm.

Re: 5. Mise

Posted: Tue Jun 24, 2008 4:06 pm
by Gianella
StreetX38 wrote:musíš mít všechny body pohybu.na kopání potřebuješ celej den. jestli to nepomůže tak nwm.


Děkuju moc, už ji mám :)