5. Mise
Posted: Tue Jun 24, 2008 3:45 pm
Jak mám vykopat Ashinu slzu? Vždycky najedu podle mapy přesně tam kde je, ale nefunguje tlačítko na kopání. Nejde mi to s Godrickem ani s Isabelou. Už nevím, co dělat. Jednou se to tlačítko rozsvítilo, ale bylo to ještě o políčko na západ. Teď to nejde vůbec...už nevím, co dělat, nevíte někdo?