Page 1 of 1

Dotaz na mody

Posted: Fri Jul 04, 2008 9:22 am
by unions8
Ahoj,
Chci se zeptat: když si nainstaluju nějaký mod (třeba konkrétně Number of Creatures mod nebo Number of Creatures mod), bodou se mnou po síti moct hrát lidi, kteří ten mod nainstalovaný nemají?

Dík,
Š.

Re: Dotaz na mody

Posted: Fri Jul 04, 2008 5:57 pm
by Activator
Řekl bych, že to záleží na konkrétním modu, rozhodně ale doporučuji, aby všichni měli stejné módy (které kupodivu mohou být ukryty v běžné mape h5m).