Dotaz na mody
Posted: Fri Jul 04, 2008 9:22 am
Ahoj,
Chci se zeptat: když si nainstaluju nějaký mod (třeba konkrétně Number of Creatures mod nebo Number of Creatures mod), bodou se mnou po síti moct hrát lidi, kteří ten mod nainstalovaný nemají?
Dík,
Š.
Chci se zeptat: když si nainstaluju nějaký mod (třeba konkrétně Number of Creatures mod nebo Number of Creatures mod), bodou se mnou po síti moct hrát lidi, kteří ten mod nainstalovaný nemají?
Dík,
Š.