Heroes VI.
Posted: Sun Jul 20, 2008 1:32 am
Necekejte zde zadne oficialni novinky, jedna se pouze o diskuzi, o vasi vizi mozneho pokracovani 
Jiste uz jse pomyslely na to, co by se mohlo obevit v H6. Jakym smerem bude smerovat vyvoj a zmeny. co by jste si praly aby se v serii obevilo, zmyzelo, nebo navratilo z predchozich dilu.
Ja osobne bych nerad privital zmeny jake se obevili jiz v H4. A to snizeni poctu "narodu" spojeni pekla s nemrtvimi nebo pevnosti s dungeonem. Byla to jednou z veci ktera me dost odradila. I stavba mesla me mlatila do oci tim, ze jsem mel pocit ze se divam na nejakou polici, kde je vedle sebe naskladana jedna budou vedle druhe. Krok smerem k stvarneni mest v 3D se mi zda jako velice dobry krok.
V H5 me potesila spousta veci. Ale nektere veci naopak sklamaly.
Tak treba Strategicka mapa. Jako nejlepsi vizualizaci mapy rozhodne povazuji tu z H3. A byl bych rad kdyby se jeji vyvoj v budoucnu vice priblizil prave k ni. Je zde spousta veci na ktere si clovek ve hre uz od pocatku zvykl a rozhodne by nebylo moudre to nejak drastycky menit, 7 jednotek za jeden narod. zbirani zakladnich surovin jako je sira, rtut a dalsi. Libi se mi ze v radach elfske nebo trpaslici armady se obevuje spousta jednotek tohoto druhu, a ne ze hrajete za narod kde vedle sebe stoji po boku trpaslik, elf, kentaur a pegas s jednorozcem. Nadruhou stranu i to melo sve kouzlo a atmosferu. A ja bych byl rad, kdyby se vsechna mesta skladala z pestreho vyberu ruznych mythologickych postav, tak jak tomu bylo v H3. Vzdyt kazda jednotka ktera zde byla, mela sve koreny v existujici mythologii a zadna postava nebyla scela nove vymyslena.
Kdyby vse bylo po mem, v H6 by nebyly narody rozdeleny podle rasy, ale podle mythologie na Antickou, Egyptskou, Keltskou, Severskou, Cinskou, Americkou (indianska), Novodobou a Moderni. a u kazde z techto odvetvi by jste si mohly zvolit jedno ze dvou mest. Jedno by obsahovalo prostredi a jednotky reprezentujici stranu zla, a to druhe dobro. co vy na to? Co si o tom myslite? sem s krytikou, a podelte se o svou vizi a vase napady

Jiste uz jse pomyslely na to, co by se mohlo obevit v H6. Jakym smerem bude smerovat vyvoj a zmeny. co by jste si praly aby se v serii obevilo, zmyzelo, nebo navratilo z predchozich dilu.
Ja osobne bych nerad privital zmeny jake se obevili jiz v H4. A to snizeni poctu "narodu" spojeni pekla s nemrtvimi nebo pevnosti s dungeonem. Byla to jednou z veci ktera me dost odradila. I stavba mesla me mlatila do oci tim, ze jsem mel pocit ze se divam na nejakou polici, kde je vedle sebe naskladana jedna budou vedle druhe. Krok smerem k stvarneni mest v 3D se mi zda jako velice dobry krok.
V H5 me potesila spousta veci. Ale nektere veci naopak sklamaly.
Tak treba Strategicka mapa. Jako nejlepsi vizualizaci mapy rozhodne povazuji tu z H3. A byl bych rad kdyby se jeji vyvoj v budoucnu vice priblizil prave k ni. Je zde spousta veci na ktere si clovek ve hre uz od pocatku zvykl a rozhodne by nebylo moudre to nejak drastycky menit, 7 jednotek za jeden narod. zbirani zakladnich surovin jako je sira, rtut a dalsi. Libi se mi ze v radach elfske nebo trpaslici armady se obevuje spousta jednotek tohoto druhu, a ne ze hrajete za narod kde vedle sebe stoji po boku trpaslik, elf, kentaur a pegas s jednorozcem. Nadruhou stranu i to melo sve kouzlo a atmosferu. A ja bych byl rad, kdyby se vsechna mesta skladala z pestreho vyberu ruznych mythologickych postav, tak jak tomu bylo v H3. Vzdyt kazda jednotka ktera zde byla, mela sve koreny v existujici mythologii a zadna postava nebyla scela nove vymyslena.
Kdyby vse bylo po mem, v H6 by nebyly narody rozdeleny podle rasy, ale podle mythologie na Antickou, Egyptskou, Keltskou, Severskou, Cinskou, Americkou (indianska), Novodobou a Moderni. a u kazde z techto odvetvi by jste si mohly zvolit jedno ze dvou mest. Jedno by obsahovalo prostredi a jednotky reprezentujici stranu zla, a to druhe dobro. co vy na to? Co si o tom myslite? sem s krytikou, a podelte se o svou vizi a vase napady