Page 1 of 1
Obtížnost
Posted: Tue Sep 16, 2008 1:12 pm
by pecha nuda
Myslite ze datadisk hru ulehcuje nebo naopak stezuje??? diky za odpoved
Re: Obtížnost
Posted: Tue Sep 16, 2008 1:45 pm
by Bušák
to je snad uplne jedno ne ?? hlavni sou nove jednotky , rasy a pribeh

Re: Obtížnost
Posted: Tue Sep 16, 2008 5:48 pm
by pecha nuda
ale stejne me to zajma protoze chci doparit bez datace jenom na lehkou a pak si hned nainstalovat datadisk a parit ho na normalni nebo tezsi a aby top tim padem bylo ze sem doparil jako i bez datdisku na normalni. Proto me to zajma
Re: Obtížnost
Posted: Wed Sep 17, 2008 5:14 pm
by Activator
Pokud si dobře vzpomínám, tak mám takový dojem, že to bylo o malinko těžší. Ale já s tím na normální obtížnost problémy neměl.

Re: Obtížnost
Posted: Wed Sep 17, 2008 6:39 pm
by pecha nuda
jj dikes
Re: Obtížnost
Posted: Tue Mar 30, 2010 12:57 pm
by bartasoi
pecha nuda wrote:ale stejne me to zajma protoze chci doparit bez datace jenom na lehkou a pak si hned nainstalovat datadisk a parit ho na normalni nebo tezsi a aby top tim padem bylo ze sem doparil jako i bez datdisku na normalni. Proto me to zajma
mozna trosku těžší ps:hrajte to na hrdinskou
Re: Obtížnost
Posted: Wed Mar 31, 2010 7:00 pm
by asamm
hovada
Re: Obtížnost
Posted: Fri Apr 02, 2010 6:38 am
by pecha nuda
asamm wrote:hovada
Opravdu inteligentni prispevek

Re: Obtížnost
Posted: Fri Apr 02, 2010 7:46 am
by asamm
Re: Obtížnost
Posted: Mon Dec 06, 2010 1:16 am
by Andrej
Už to někdo dohrál na hrdinskou obtížnost??