Page 1 of 1

Obrněný tank

Posted: Thu Dec 18, 2008 8:50 am
by Máca
Kdo z vás hraje kampaň tak ví že v první kampani ve čtvrté misy kdyz si v jihozápadním rohu koupíte kartograf tak uvidíte celou mapu a s ní také v levém rohu stojící tank.. kamarád je cheater jak sviň a povídal že když se dostanete k tomu tanku a napišete do konzole heslo, pak se hrdina zmeni na ten tank a misto kone pojedete s tankem,,,,,co je na tom prosím pravdy. dá se to uskutečnit?

Re: Obrněný tank

Posted: Fri Dec 19, 2008 6:24 am
by Zehir
Podle mně je to blbost, úlety Ubisoftů jsme už viděli, Hořící letadlo v Hof, Ufo v TOE atd. podle mně to nefunguje, ale je fakt, že jsem to nikdy nezkoušel, protože jsem cheaty nikdy nezkoušel a tobě radím nezačni je používat, pak by už ta hra nebyla taková zábava, no né :?: :!: :lol:

Re: Obrněný tank

Posted: Wed Feb 04, 2009 10:55 pm
by bcgroi
ovšem pokud by to přec ejn fugovalo, tak by to bylo zajímavé. ale lepší je to fakt bez cheatů :) :roll: :twisted:

Re: Obrněný tank

Posted: Thu Feb 05, 2009 4:43 am
by Zehir
bcgroi wrote:ovšem pokud by to přec ejn fugovalo, tak by to bylo zajímavé. ale lepší je to fakt bez cheatů :) :roll: :twisted:

Tisíckrát lepší.