Page 1 of 1

Element

Posted: Sun Apr 26, 2009 8:39 pm
by LETHOS
jaký máte nejradeji element??-Ohen,Zeme,Blesky,Voda,Vzduch

já jsem to seřadil jak to mám rád já :D

a jak se pls dava hlasovani ??

Re: Element

Posted: Sun Apr 26, 2009 8:42 pm
by MINOTAUR
keď si dáš novú temu tak pod tím kde píšeš je anketa,len si ju vyber a píš.

Re: Element

Posted: Mon Apr 27, 2009 11:58 am
by Alarik
Asi nejraději mám zemi (imploze, blesk), pak oheň (ohnivá koule), potom vodu (smrtící mráz) a nakonec vzduch (magický šíp; jiné kouzlo tam ani není).

P.S. to LETHOS: Blesk patří do elementu země.

Re: Element

Posted: Mon Apr 27, 2009 7:08 pm
by LETHOS
4Alarik - blesk patri do magie vzduchu 8)

Re: Element

Posted: Tue Apr 28, 2009 5:34 pm
by Vayshan
Mne sa najviac páčia blesky a oheň

Re: Element

Posted: Tue Apr 28, 2009 5:49 pm
by QAI
mně se nejvíc líbí voda a oheň
jelikož blesk vniká silním střetáváním elektrických nábojů opačních polů ve vzduchu měl by být blesk zahrnut do vzdušného elementu

Re: Element

Posted: Tue Apr 28, 2009 7:16 pm
by LETHOS
jo ale takhle jsou lepsi moznosti :D

Re: Element

Posted: Sat Sep 05, 2009 7:21 pm
by Sar-Issar
Garnol wrote:Oheň a vzduch

Hmmmh. Zaujímavá kombinácia. Nepovedal by som. Podľa mňa -1. Voda
-2. Blesky, Zem

Re: Element

Posted: Mon Feb 22, 2010 2:30 pm
by asamm
1.ohen
2.blesk

Re: Element

Posted: Sun Feb 20, 2011 1:06 pm
by drsnak
asi zeme anebo ohen

Re: Element

Posted: Sun Feb 20, 2011 5:59 pm
by Gorkan
Ohen
Voda
Zeme
Vzduch
Korupce