Page 1 of 1

A tvůj názor....?

Posted: Tue Apr 28, 2009 6:21 pm
by Lord Stepha
S klukama ve třídě jsme kecali jen tak o HoMM_5,a pak jsme nepohodli na best hradu,ja tvrdim undead nebo inferno,ale kazdy ma svuj vlastni nazor.Tak sem si rekl,jest-li byste nezvazili PRO a PROTI hradu nekropole a pekla(pripadne i ostatnich hradu,jak chcete).

Re: A tvůj názor....?

Posted: Tue Apr 28, 2009 6:31 pm
by QAI
no já si myslím že unded hrad má velmi velkou výhodu v nekromancii obzláště kaspar který má bonus pro stan ma hráč s tímto hrdinou velkou výhodu oživování mrtvých jelikož neutrácí manu ale i ostatní hrdinové nejsou ůplně špatný hrad nekropole jak jsem chtěl říct může při boji nestrati ani jednotku pokuď jde ten boj dobře to taky záleží na kvalitě hráče a po boji získat navíc zdarma pár jednotek sečteno podtrženo nemrtvý získávají vlastně zdarma jednotky jen bojem a mají tedy do začátku slušný start a to je jejich nej výhoda snad jsem to řekl jasně

Re: A tvůj názor....?

Posted: Wed May 06, 2009 7:01 pm
by Coach
Nejlepší hrad nexistuje.

Inferno vs necro: vyrovnané, ale inferno má podle mě lehce navrch, protože necro má příšerně nízkou knowledge a inferno má impy. A to pro necro znamená, že je v první kole prakticky bez many (4 impové vysajou 1 bod many!) a nekromant bez many může udělat už jen jednu věc. Čumět. Anebo zakouzlit znak nemtrvých nebo jak se tomu nadává. No jo, jenže než nasaje trochu many, tak trochu přehnaně řečeno, bude bez půlky armády stát proti nagejtovaným jednotkám.

Re: A tvůj názor....?

Posted: Mon Aug 31, 2009 7:41 pm
by Sar-Issar
viac menej s tebou suhlasim nekropolis je podla mna hrad s ktorym si mocny v strednej casti hry potom zacinaju mat ostatne hrady navrch vratane inferna nekro ma jednoducho jednotky ktore patria aspon podla mna medzi najslabsie inferno je ine.Napriklad taky pekelny pan je silny az velmi a diabol tak isto

Re: A tvůj názor....?

Posted: Mon Aug 31, 2009 7:42 pm
by Sar-Issar
co sa o kostlivom a spektralnom drakovi neda povedat (ked je nezlepseny pomaly sa mu vyrovna rakshasa s academy)

Re: A tvůj názor....?

Posted: Sat Sep 05, 2009 11:34 am
by Sar-Issar
nj. Ale nekropolis ma krajšie jednotky:D:D

Re: A tvůj názor....?

Posted: Tue Sep 08, 2009 3:59 pm
by Sar-Issar
to hej. Bo pytt dobre vyzerá. Aj démon. ALe zasa aj Banší a Spektrálny drak dobre vyzerajú.

A lich tiež. AJ upír

Re: A tvůj názor....?

Posted: Wed Feb 17, 2010 2:37 pm
by asamm
no pro me na zacatku hry byl nej hrad nekropolis a umim to za tento hrad nejlip ale peklo taky neni k zahozeni hlavne 1.level ten me S...

takze muj verdikt Peklo je o neco malo lepsi nez Nekri ale kazdy hrad ma sve pro i proti

Re: A tvůj názor....?

Posted: Wed Feb 17, 2010 4:09 pm
by MINOTAUR
Nekro lepšie vyzerá ale Peklo je silnejšie

Re: A tvůj názor....?

Posted: Wed Feb 17, 2010 5:52 pm
by asamm
MINOTAUR wrote:Nekro lepšie vyzerá ale Peklo je silnejšie


presne

Re: A tvůj názor....?

Posted: Fri Mar 05, 2010 9:41 pm
by asamm
no i kdyz vecne otroctvi kvileni bansi apod. mohou vyhrat bitvu dost lehce navic moralka -6 je hodne good

Re: A tvůj názor....?

Posted: Sun Apr 21, 2013 2:32 pm
by Grawl
Já si myslím že peklo je silnější hlavně dává hodně damage takže když se je nekromant snaží oživovat je za chvíli bez many(pokud mu ji rarášci nevezmou ještě dřív :twisted:)
Právě proti peklu mají nemrtví nevýhodu mají totiž slabé jednotky a musí nepřítele přečíslit kvůli gatingu se jim to ale těžko povede