neviem rozbehnut Heroes
Posted: Thu Sep 24, 2009 10:42 pm
cavte!..
nemozem rozbehnut heroes jednotku..
uz som sa snazil neviem kolko krat..
neviem , nie je problem vista?:..
skušalsom to nespočetne vela rkat s bestoldgames a stale nic...
skusal som aj z tejto stranky a po dodrzani postupu to i tak nejde a vypisuje mi to
don´t hesitate to seek support on the UDMS site , http\\ntvdm.cjb.net
press any key to continue..
som y toho uz mrtvy.. tolko sa snazxim tu hru spustit.. ze som uz zufaly..
nemozem rozbehnut heroes jednotku..
uz som sa snazil neviem kolko krat..
neviem , nie je problem vista?:..
skušalsom to nespočetne vela rkat s bestoldgames a stale nic...
skusal som aj z tejto stranky a po dodrzani postupu to i tak nejde a vypisuje mi to
don´t hesitate to seek support on the UDMS site , http\\ntvdm.cjb.net
press any key to continue..
som y toho uz mrtvy.. tolko sa snazxim tu hru spustit.. ze som uz zufaly..