Page 1 of 1

neviem rozbehnut Heroes

Posted: Thu Sep 24, 2009 10:42 pm
by mobihur
cavte!..
nemozem rozbehnut heroes jednotku..
uz som sa snazil neviem kolko krat..
neviem , nie je problem vista?:..

skušalsom to nespočetne vela rkat s bestoldgames a stale nic...

skusal som aj z tejto stranky a po dodrzani postupu to i tak nejde a vypisuje mi to
don´t hesitate to seek support on the UDMS site , http\\ntvdm.cjb.net
press any key to continue..

som y toho uz mrtvy.. tolko sa snazxim tu hru spustit.. ze som uz zufaly..

Re: neviem rozbehnut Heroes

Posted: Wed Feb 24, 2010 5:06 pm
by SKAcz
Na Win XP běžely bez problémů, ale tuším,že i na Vistě.
Kdyžtak někde to cd funkční mám zazálohované tuším.