on line
Posted: Tue Nov 03, 2009 11:06 am
Ahoj a omlouvam se jestli uz to tady nekde je.Zkousim hrat homam v on line jsem zaregistrovany ale pokazde kdyz se chci pripojit tak me to hodi zpet do hlavni nabidky.
tHANKS FOR HELP
ps:Mam verzi 1,4
tHANKS FOR HELP
ps:Mam verzi 1,4