Page 1 of 2
Psssssst
Posted: Tue Jun 13, 2006 4:39 pm
by Caryfuk
BTW jestli potrebuje nekdo vedet neco co se rozchazi s pravidly tohoto fora, pak se muzete mrknout na forum ******* kde vam urcite nekdo rad na vase problemy odpovi : )
Edited by Gregy...
Posted: Thu Jun 15, 2006 8:32 am
by Gregy
Timto te verejne upozornuji, ze podobne porusovani pravidel bude priste trestano IP banem... Jses debil, vic se mi to nechce komentovat...
Posted: Fri Jun 23, 2006 9:45 pm
by Caryfuk
Jak jsem porusil pravidla?Tim ze dam odkaz na svoje forum (ktere je o p2p sitich a na nic nelegalniho neodkazuje) jsem porusil pravidla?Zajimave, moc zajimave...Diky za moudre osloveni, skutecne se v tobe zraci zkusenosti letiteho moderatora, burane...
Posted: Fri Jun 23, 2006 10:26 pm
by Destabilizator
Taxe nestekejte, silna slova padat vubec nemusela a ty si tu reklamu take delat nemusel

Posted: Fri Jun 23, 2006 10:44 pm
by Guest
Pecu na ty vase prasteny pravidla o nelegalnim sireni.

Pokud si chcete zdarma stahnout Heroese V tak tady sou nejaky ftp:
>>FTP<<
kód:
kód:
>>CRACK<<
kód:
Tohle je pro inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos.
P.S.: Klidne si me zabanujte vy noobove jedni, kdyz budu chtit tak sem tu zas

Posted: Sat Jun 24, 2006 6:19 am
by Caryfuk
Ja jsem nic nelegalniho nesiril jako tenhle blbecek nade mnou...Ja vyzaduji od lidi slusny jednani
Posted: Sat Jun 24, 2006 7:17 am
by Kat
Ice wrote:Pecu na ty vase prasteny pravidla o nelegalnim sireni.

Pokud si chcete zdarma stahnout Heroese V tak tady sou nejaky ftp:
>>FTP<<
kód:
kód:
>>CRACK<<
kód:
Tohle je pro inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos.

P.S.: Klidne si me zabanujte vy noobove jedni, kdyz budu chtit tak sem tu zas

Ty jsi fakt lama...Co sis teď tím dokázal?Že jsi asi velký king,když tu dáš nějaké linky nebo co ty lamere?
Posted: Sat Jun 24, 2006 9:01 am
by Destabilizator
Ice wrote:Tohle je pro
inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos.

Ano a ty si presne ten typ lamera, co nekde neco objevil a musi se jit chlubit do sveta

. Jak poukazujes, tak "inteligentni" lide si to 1) najdou sami 2) budou drzet hubu, protoze ostatni inteligentni si to take dokazi najit bez pomoci a take se tim vyhnout dotazum dalsi lameru typu "jak se to stahuje? jak se to rozbaluje? proc to nejde?"...

Posted: Sat Jun 24, 2006 7:00 pm
by Dr.migi
EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit...

Posted: Sat Jun 24, 2006 7:11 pm
by Smajlikov
Dr.migi wrote:EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit...

Mohl najit ale ty uz tam nejsou

Posted: Sat Jun 24, 2006 7:40 pm
by Destabilizator
Posted: Sun Jun 25, 2006 12:04 am
by Caryfuk
Rozhodne reloaded maj skvely crack, unleashed pada co jsem slysel z doslechu : ) vim od kamose ja mam samozrejme originalku! : D
Posted: Sun Jun 25, 2006 6:55 am
by Destabilizator
Jenze maji crack, tzn. cekani po kazdem patchi

Posted: Sun Jun 25, 2006 9:44 am
by Dr.migi
nemysim... vim... reloaded sou nejlepsi

Posted: Sun Jun 25, 2006 9:54 am
by Destabilizator
Ale nejsou schopni udelat alespon 0,9:1 kopii... Bez cracku jejich releasy nerozjedes, takze nejsou nejlepsi
