Page 1 of 3
Necro-part 3
Posted: Fri Jun 16, 2006 9:15 pm
by Incomer
Zkousel sem to hledat v jiz zalozenzch toppics ale nic se nenasel...
Ve treti misi mate sehnat nejaky klacek a plastik-klacek sem nasel dokonce sem se prosekal i k srabikovi Cyrovi, ktery se sotva me zmercil odporoucel nekam kamsi, kam se dostanu po sehanni 20 draku (hotovo) a toho prstenu-ktery vsak jako na potrvoru nemohu najit-nevite nekdo ?

Posted: Tue Jun 20, 2006 12:18 am
by Trini
Jestli to je ta mise kterou myslím tak ten prsten má právě Cyro, takže jestli máš těch dvacet draků tak vlez za ním do podzemí a tam ho musíš najít a porazit a pak dostaneš ten prsten pokud se nemýlim.
Posted: Tue Jun 20, 2006 11:04 am
by Destabilizator
Jmenuje se Cyrus

Cekal jsem poradnou bitku, ale on ma vcelku kulovku

Posted: Wed Jun 21, 2006 6:59 pm
by Incomer
Aaaaha tak omyl

nemuzu najit plastik

Posted: Wed Jun 21, 2006 7:44 pm
by Trini
Plastik??? Ty ostatní artefakty mimo toho prstenu jsou v hradech...jestli si nejaky hrad dobil druhym hrdinou, ne nekromanem, tak ten artefakt dostal on a musíš ho přehodit k tomu nekromanovi

Tohle se mi stalo

Jezdila jsem po celý mapě jak idiot a potom jsem zjistila, že ten artefakt má druhej hrdina.
Posted: Wed Jun 21, 2006 9:11 pm
by Incomer
Bohuzel muj druhy hrdina (coz je myslim isabela) je pro boj naprosto nepouzitelny jelikoz je to pouze zdroj dalsich undead jednotek

Achich ouvej me se to nechce hrat cele znova

Posted: Wed Jun 21, 2006 9:54 pm
by Trini
ty dva artefakty si musel dostat v hradu, kterej si dobyl.... Ten prsten ziskáš až když porazíš toho Cyra, nebo jak se jmenuje.
Posted: Fri Jun 23, 2006 2:03 pm
by Incomer
No nemam plast chybi a to je to jedine co mi zbyva k tomu abych vlitnul na Cyra

Dokonce i elfy jsem povrazdil

Posted: Sat Jul 01, 2006 8:12 am
by Petren
Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat?

Posted: Sat Jul 01, 2006 10:42 am
by DOLF
Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat?

kobka pro stavbu draka se ti oběví až když dostavíš kompletně hradby, jinak já je ani stavět nemusel posbíral jsem je nekromantem po mapě
Posted: Sat Jul 01, 2006 3:29 pm
by volum
Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat?

Draky nemůžeš najímat jen v prvním městě,když prokleješ nějaký z těch co zabereš mágům tak už to jde.

Posted: Wed Jul 05, 2006 2:46 pm
by Petren
Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Posted: Thu Jul 06, 2006 9:30 pm
by marlon21
Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna

. tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý

a hurá byl splněn.

Posted: Fri Jul 07, 2006 7:39 am
by Petren
marlon21 wrote:Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna

. tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý

a hurá byl splněn.

Nevim jak se ti to povedlo, ale ja dostanu po dobit té poslední brány úkol najmout 20 těch draků. 15 jich najdu n mapě a přesně 5 jich koupím v hradu. přijedu k tomu přnosnému portálu a můžu na něj klikat třeba stokrát a stejně nic. Mám to asi nějaký vadný.

Posted: Fri Jul 07, 2006 1:31 pm
by marlon21
Petren wrote:marlon21 wrote:Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna

. tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý

a hurá byl splněn.

Nevim jak se ti to povedlo, ale ja dostanu po dobit té poslední brány úkol najmout 20 těch draků. 15 jich najdu n mapě a přesně 5 jich koupím v hradu. přijedu k tomu přnosnému portálu a můžu na něj klikat třeba stokrát a stejně nic. Mám to asi nějaký vadný.

Musíš mít těch dvacet draků než dostaneš ůkol aby si je schromáždil , já jsem si je hlídal celou cestu až k postálu ,aby neklesli pod dvacet.