Page 1 of 1
5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
Posted: Thu Jun 22, 2006 10:38 pm
by sangal
Prosím vás, lidi...já už fakt nevim. Je to děsně trapný,ale prostě nevim co mám dělat. V 5. misi mám objevit město a najít Isabelu za pouhej týden ! A já t ofurt nemůžu stihnout a píše mi t ože jsem nesplnil misi
Prosím, co mám dělat ?díky...
Posted: Fri Jun 23, 2006 6:30 am
by Destabilizator
To stihnes naprosto v pohode i do cca 3 dnu, jed od zacatku porad doprava a hned jak to pujde tak nahoru (vede tam cesta myslim), zaber hrad a hned nad hradem je vezeni (Prison), kam prijed a rozdej si to se strazema a mas Isabel

Posted: Fri Jun 23, 2006 8:35 am
by Gregy
Taky to muzes vzit trochu spodem(ne pres inferno uzemi) a pomoci save/load k sobe nabrat asi 11 jezdcu, celkem se hodi.
Posted: Fri Jun 23, 2006 9:09 pm
by HICKSCZ
prosimte a nevis co mam udelat na konci te mise?? mam za ukol nekam dopravit toho jednoho hrdinu ale vubec nevim kam?

Posted: Fri Jun 23, 2006 9:18 pm
by Destabilizator
Doprava jet s Godrickem, za tu branu, musi dorucit vzkaz, aby prijel Nicolai

Posted: Sun Jun 25, 2006 1:46 pm
by Gregy
Dokonce se ti odhali kus mapy, kam mas zajet.
:)
Posted: Sun Jun 25, 2006 3:14 pm
by Sharp
Lol tak tohle je o5 naprosto v pohodě,obsadíš hrad,bráníš ty jejich trapný army a pak jenom jdeš,kdybys chtěl zakombatovat tak skus dobýt ten garrison nahoře..:
Každopádně nezapomeň mít furt něco v hradu a obsaď pilu,jsem na to zapoměl a živořil bez dřeva
Taky dělej přeměnu pésantíků na archery a up na marksmany
Jsem tu misi končil s 500marksmany
(ale těch 1k nightmares mi je stejně usměrnil

)
Posted: Sun Jun 25, 2006 5:55 pm
by Destabilizator
2Sharp: "z"kus + delame mezery za carkama

Re: 5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
Posted: Wed Mar 03, 2010 3:18 pm
by asamm
ja mam problem mam As. Slzu a mezitim se tady mota nejakej mamlass s mega army a pak az najdu Ashininu slzu me vykosti