Page 1 of 1
Jak vytvorit aliance pri multiplayer hre?
Posted: Sun Jun 25, 2006 2:38 pm
by Ja__6
Mam dotaz,pac HOMM hraju hlavne jako multiplayer s kamosema,tak by me zajimalo,zda mi nekde neusla moznost zalozeni alianci(kooperace nekolika hracu proti dalsi skupince hracu). V minuklych dilech to slo,tak by me zajimalo,zda se to treba neschovava pod nejakou klavesou zkratkou. Predem dekuji za odpovedi.
Posted: Sun Jun 25, 2006 5:57 pm
by Destabilizator
Topic je nekde nize, musi se upravit nastaveni mapy primo v jejim souboru

Posted: Mon Jun 26, 2006 12:22 am
by Slay007
Na ubi chystaji s pristim patchem i par MP map delanych primo preo teamy
Posted: Mon Jun 26, 2006 9:35 am
by Ja__6
Destabilizator wrote:Topic je nekde nize, musi se upravit nastaveni mapy primo v jejim souboru

Diky moc, nasel jsem ten topic. Pro ty co se jim to nechce hledat je to topic - Hra v ally. Vsechno to pak funguje jak ma.
Posted: Tue Jul 04, 2006 6:37 pm
by Nowis
kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved.

Posted: Tue Jul 04, 2006 6:45 pm
by Ja__6
Nowis wrote:kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved.

Tak si zasdi na tento odkaz. Je tam vse srozumitelne popsano.
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=98
Posted: Tue Jul 04, 2006 6:46 pm
by Ja__6
Nowis wrote:kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved.

Tak si zasdi na tento odkaz. Je tam vse srozumitelne popsano.
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=98