Page 1 of 1

Jak vytvorit aliance pri multiplayer hre?

Posted: Sun Jun 25, 2006 2:38 pm
by Ja__6
Mam dotaz,pac HOMM hraju hlavne jako multiplayer s kamosema,tak by me zajimalo,zda mi nekde neusla moznost zalozeni alianci(kooperace nekolika hracu proti dalsi skupince hracu). V minuklych dilech to slo,tak by me zajimalo,zda se to treba neschovava pod nejakou klavesou zkratkou. Predem dekuji za odpovedi.

Posted: Sun Jun 25, 2006 5:57 pm
by Destabilizator
Topic je nekde nize, musi se upravit nastaveni mapy primo v jejim souboru :arrow:

Posted: Mon Jun 26, 2006 12:22 am
by Slay007
Na ubi chystaji s pristim patchem i par MP map delanych primo preo teamy

Posted: Mon Jun 26, 2006 9:35 am
by Ja__6
Destabilizator wrote:Topic je nekde nize, musi se upravit nastaveni mapy primo v jejim souboru :arrow:

Diky moc, nasel jsem ten topic. Pro ty co se jim to nechce hledat je to topic - Hra v ally. Vsechno to pak funguje jak ma.

Posted: Tue Jul 04, 2006 6:37 pm
by Nowis
kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved. :lol:

Posted: Tue Jul 04, 2006 6:45 pm
by Ja__6
Nowis wrote:kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved. :lol:


Tak si zasdi na tento odkaz. Je tam vse srozumitelne popsano.
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=98

Posted: Tue Jul 04, 2006 6:46 pm
by Ja__6
Nowis wrote:kde mam najit tu alianci jako myslim to nastaveni toho souboru te mapy jak bylo uvedeno vyse.
Thank you za odpoved. :lol:


Tak si zasdi na tento odkaz. Je tam vse srozumitelne popsano.
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=98