Page 1 of 1

hra přes Ubi.com

Posted: Sun Jun 25, 2006 4:48 pm
by Nečik
Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?

Re: hra přes Ubi.com

Posted: Sun Jun 25, 2006 5:23 pm
by volum
Nečik wrote:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:

Re: hra přes Ubi.com

Posted: Mon Jun 26, 2006 12:21 am
by Slay007
volum wrote:
Nečik wrote:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:


presneji na zadku manualu