Page 1 of 1
Obtížnost
Posted: Wed Jun 28, 2006 1:56 pm
by kokky
Pište, na jakou obtížnost to hrajete...
Posted: Wed Jun 28, 2006 2:38 pm
by Incomer
Normal zajima me pribeh a chci to mit rychle dohrany

Posted: Wed Jun 28, 2006 2:55 pm
by Destabilizator
A kdy tu bude anketa, jestli parite v trenkach/boxerkach/slipech/tangach/naostro?

Posted: Wed Jun 28, 2006 3:22 pm
by Kat
Posted: Wed Jun 28, 2006 7:17 pm
by Sharp
CHlape chápu osobní svobody ale jak tě taková blbá anketa mohla napadnout nepochopim....To jsou ty lidi co seděj u kompu,kysli se v H5 a nemaj co dělat

Re: Obtížnost
Posted: Wed Apr 23, 2008 8:54 pm
by zelot
no kampan na normal nekdy i na easy
ale mapy rozhodne na tezko
Re: Obtížnost
Posted: Thu Apr 24, 2008 10:26 am
by Alarik
Já hraju zásadně na normální obtížnost. To je podle mě taková střední obtížnost, ani moc těžká, ani moc lehká.
Re: Obtížnost
Posted: Tue May 06, 2008 9:04 pm
by X_Magic
Většinou na normal, je to taková vyvážená obtížnost, při které mi přijde nejlepší atmosféra už od prvního dílu

Re: Obtížnost
Posted: Thu Sep 18, 2008 5:59 pm
by maginaTor
Ja hravam na Easy, na normal sa necitim, musim sa este do toho dostat
Re: Obtížnost
Posted: Fri Sep 19, 2008 2:00 pm
by pecha nuda
ja sem to hral myslim na tezkou az do 2.k.3.m-Dobyvani to mi tak dlouho neslo ze sem se rozhod to snizit a tak sem si dal lehkou ted lituju ze sem to nezkusil nejdriv na normal a myslim ze bych to i zvladnul, ale ted uz si to tam nebudu davat takze: EASY
Re: Obtížnost
Posted: Mon Aug 31, 2009 7:57 pm
by Sar-Issar
ked to zpriemerujem tak normal hard ma hneva furt v druhom tizdny pride a ma rozbije to neznasam ale niekedy si dam aj tazku ale iba nikedy .Takze = normal.
Re: Obtížnost
Posted: Mon Dec 06, 2010 2:13 am
by Andrej
já dohrál základní hru i datadisky na normál a teď to zkoušim od začátku na hrdinskou

tak uvidíme jak daleko se dostanu, ale prej se to dá dohrát...
