Page 1 of 2
Hrdinove
Posted: Mon Jul 03, 2006 4:02 pm
by cabannos
Nevim jak v predeslych dilech teto sagy, ale v teto jsem dost zklaman "postavickami" hrdinu. Jen par vyjimek je jedinecnych, zbytek vypada naprosto stejne. Dokonce ve hre vladne jakysi unisex.....hrdina i hrdinka vypadaji do puntiku stejne. Copak neni dost "jezditek"? Proc nekdo nemuze sedlat draka, tigra, medveda, lamu apod...? Skoda, nehezky puntik na moc pekne a roztomile grafice
Co vy na to?
EDIT: Jeste me napada, letajici koberec, velbloud, kostenej kun

No a mohl bych pokracovat.

Posted: Mon Jul 03, 2006 4:07 pm
by MT
je fakt že by mohli být jedineční všichni
technicky by to neměl být zas až tak velký problém
asi se pánům z ubisoftu nechtělo

Posted: Mon Jul 03, 2006 4:26 pm
by klaymen
MT: chces povedat ze Ivanom sa nechcelo, pani z Ubisoftutomu len sefuju
Re: Hrdinove
Posted: Mon Jul 03, 2006 7:02 pm
by Kat
jn,není nad h4,kde v každém hradu bylo 4 druhy hrdinů
Heroes 5 celkem odbyli.
Taky se musím smát,jak jsou ukázky a hrdinové mluví,ale vůbec neotvírají ústa.

Posted: Mon Jul 03, 2006 8:11 pm
by Destabilizator
2Kat: rodili brichomluvci
2salam[kabanos]: jooo letajici koberec, pripominas mi borce z HM1, kt. se rekrutoval z lampy mam dojem, ten byyyl

a zaroven ve me evokujes vzpominku na Mrakoplaše, kdyz resil, proc jeho koberec neletal (pro ty co neznaji: mel ho vzhuru nohama, cili kdyz rekl "Nahoru" koberec letel dolu, tudiz do zeme)

, kosteny kun? viz. zase Zemeplocha, Smrť tvrdi, ze tento typ kone mel porad tendenci zapominat hlavu

Posted: Tue Jul 04, 2006 7:18 am
by klaymen
Kat: presnejsie 6 druhov hrdinov (2 z tvojej prislusnosti, a po 2 z dvoch pribuznych)
Kat wrote:Heroes 5 celkem odbyli.
Taky se musím smát,jak jsou ukázky a hrdinové mluví,ale vůbec neotvírají ústa.
ty vravis take nieco na "svaty" heroes 5? to chces aby ta zlyncovali?

este ti nahodou daju ban

Posted: Tue Jul 04, 2006 10:20 am
by Panzer
Taky se mohli obtěžovat s dukladnějším rozlišováním pohlaví hrdinů, třeba u necros vypadaj zensky i chlapi stejně

Posted: Tue Jul 04, 2006 11:21 am
by Kat
Panzer wrote:Taky se mohli obtěžovat s dukladnějším rozlišováním pohlaví hrdinů, třeba u necros vypadaj zensky i chlapi stejně

Oni tak vypadají v každých hradech stejně.
Posted: Tue Jul 04, 2006 1:20 pm
by Destabilizator
Ono moc rozdilu mezi kostrou muze a zeny neni

Posted: Tue Jul 04, 2006 3:24 pm
by Kat
Destabilizator wrote:Ono moc rozdilu mezi kostrou muze a zeny neni

Tjn,patrná změna bude jenom u vyvinutých mužů, kde to bude vypadat,že má 3 nohy.

Posted: Tue Jul 04, 2006 4:41 pm
by Destabilizator
2Kat: ty v nem mas kost?

No nechtel bych

Posted: Tue Jul 04, 2006 5:07 pm
by Kat
Posted: Tue Jul 04, 2006 6:54 pm
by cabannos
Hmmm, vtiplaci

Stacilo by, aby podoba odpovidala tem v ikone

Posted: Thu Jul 06, 2006 11:44 am
by klaymen
tak si hackni heroes a importni si tam vlastne modely hrdinov vyrobene v 3dsMAX ked sa ti nepaci

Posted: Thu Jul 06, 2006 11:53 am
by Gregy
Zenska kostra ma jinak stavenou panev...