Page 1 of 1
LAN a spojenectví ? :-)
Posted: Sun Jul 09, 2006 9:35 am
by F@ster
Dobrý den,
chci se zeptat jestli se dá nějak ve hře uzavírat spojenectví

??
Hrajaeme s kamarádem po LAN proti PC a rádí bychom byli spojenci ale nevíme jestli to jde ...
Předem dík za odpověď
Posted: Sun Jul 09, 2006 10:25 am
by Oskar999
lze, ale oba musite mit upraveny nastaveni map (to se dela, ze otevres soubor s mapou a neco, nevim presne co, prepises) nebo si stahnout uz upravene mapy
zde je 10 novych map - urcenych hlavne pro MP (neni vychytana AI, viz posty)
http://www.elrath.com/forums/index.php?showtopic=43
a tady si muzes stahnout jiz existujici mapy predelane pro hrani v tymech
http://www.elrath.com/mapvault.php
Posted: Tue Jul 11, 2006 7:11 am
by F@ster
SUPER
Díky moc zkusily jsme předělanou mapu ( originál ze hry) pro spojenectví a jedním slovem paráda
To je přesně to co nám v týhle jinak úžasný hře chybělo
JEště jednou dík

Posted: Tue Jul 11, 2006 7:14 am
by Oskar999
jinak tymova hra by mela snad byt v patchi 1.2, ktery snad uz vyjde (CDProjekt uz dostal readme na prelozeni

)
Posted: Tue Jul 11, 2006 7:15 am
by F@ster
Tak to je super

hrajem tu teď Herousi V po lanu už 5 dní v kuse
Je to paráda
