Page 1 of 1
Prosím o radu - 2.kampaň, 3.mise
Posted: Sun Jul 09, 2006 10:49 pm
by Rumburaq
Byl by někdo tak ochotný a mohl mi pár větama npsat nějakou plusminus strategii na tuhle mapu. Myslim na co se soutředit a jak cca postupovat. Hraju HOMAM poprvé a nehrál jsem žádný předchozé díl. Tady mi jaksi uniká jak mám s jedním hrdinou a pár raráškama dobit a držet obsazené 3 města když oponent má ze startu 3x tolik všeho a takovou army že to fakt nechápu

Posted: Sun Jul 09, 2006 11:12 pm
by Iris
Přesně tohle téma se rozrbíralo o pár řádků níže v topicu:
3.mise za Inferno-pls poraďte mi!
Tam určitě najdeš několik strategií.

Re: Prosím o radu - 2.kampaň, 3.mise
Posted: Thu Jul 27, 2006 7:31 am
by Phoenix
Rumburaq wrote:Byl by někdo tak ochotný a mohl mi pár větama npsat nějakou plusminus strategii na tuhle mapu. Myslim na co se soutředit a jak cca postupovat. Hraju HOMAM poprvé a nehrál jsem žádný předchozé díl. Tady mi jaksi uniká jak mám s jedním hrdinou a pár raráškama dobit a držet obsazené 3 města když oponent má ze startu 3x tolik všeho a takovou army že to fakt nechápu

Možná jen malý tip pro tuto misi, který mi zřejmě i usnadnil následující misi. Když se podaří vyhladit zeleného hráče tak pak už se mají vyhladit jen druidové a nikdo neprudí. Dá se pak prolézat v klidu mapa a levelovat hrdina až na max.
Další mise "the ship" s hrdinou na 24 úrovni s kouzlama čtvrté a páté úrovně je sranda.

Re: Prosím o radu - 2.kampaň, 3.mise
Posted: Thu Jul 27, 2006 8:31 am
by Kat
Přesně jak říká Iris...
První,než začneš zakládat téma,tak se podívej níž,jestli už to tu náhodou není.
Re: Prosím o radu - 2.kampaň, 3.mise
Posted: Thu Jul 27, 2006 8:45 am
by Phoenix
Kat wrote:Přesně jak říká Iris...
První,než začneš zakládat téma,tak se podívej níž,jestli už to tu náhodou není.
Žádný téma nezakládám, jen jsem reagoval na dotaz co tu již byl.

Re: Prosím o radu - 2.kampaň, 3.mise
Posted: Thu Jul 27, 2006 9:01 am
by Wodka
Phoenix wrote:Žádný téma nezakládám, jen jsem reagoval na dotaz co tu již byl.

Zdá se mi to nebo dnešní mládež neumí číst, resp. umí číst ale smysl uniká?

Já jen že:
1) Téma zalořil Rumburaq
2) Iris na něj reagovala, že má hledat než něco napíše
3) Po Iris jsi pomohl ty, Phoenixi
4) A pak napsal Kat:
Přesně jak říká Iris...První,než začneš zakládat téma,tak se podívej níž,jestli už to tu náhodou není. Takže podle mě potvrdil slova Irise, který reagoval na příspěvek předcházející, resp. první - tudíž ty Phoenixi se nemusíš čertit, na tebe nikdo nic neříká, tebe nikdo v zakládání tématu neobviňuje - kór když jsi až třetí přispěvatel v tématu
já bych to tu uzavřel, je to trošku OT
Posted: Thu Jul 27, 2006 1:32 pm
by Iris
Já jenom pro úplnost,že jsem
ta Iris

Posted: Fri Jul 28, 2006 6:39 am
by Wodka
Iris wrote:Já jenom pro úplnost,že jsem
ta Iris


já vím ale nějak mi to ujelo...
