Page 1 of 1
Help: 2.mise 5-té kampaně (Ranger: The Emerald Ones)
Posted: Thu Jul 13, 2006 12:45 pm
by MT
Nevím si s touhle misí moc rady. Mám za úkol schromáždit 20 draků. Ve městě, ale nemůžu postavit budovu na jejich rekrutování. Do toho tam jsou démoni, kteří mají podle zpráv z taverny 3 hrady. Obsadil jsem cely ostrov, kde začínám, a po nějaké době na mě zaútočí hned dva Demon Lordi, jeden přijde z podzemí a ten druhý (Grawl) se vylodí u mého hradu. Toho z podzemí celkem v pohodě porazím, ale na Grawla se tak nějak "nechytám."
P.S. Na té mapě je celkem dost obelisků (vím zatím o čtyřech), ale neodkrývají puzzle, místo toho vyhazují nějakou hlášku. A když na ně kliknu pravým tak je v závorce "Not visited".
Prosím pište nějakou osvědčenou strategii.
Posted: Thu Jul 13, 2006 12:54 pm
by Destabilizator
Tu trapnou anketu sis mohl odpustit...

Posted: Thu Jul 13, 2006 1:18 pm
by Sharp
jako vždy věcná odpověď

sám jsem se tam bohužel ještě nedostal ale ta mise určitě těžká nebude...!

Posted: Fri Jul 14, 2006 9:42 am
by HarY_cz
no tak mise to rozhodně těžká neni. dračí oltář budeš moct postavit až vykosíš všechny démony a když navštívíš obelisk tak se ti někde objeví skupinka draků který se k tobě přidaj.
Posted: Fri Jul 14, 2006 9:45 am
by MT
problém je právě v tom jak vykosit ty démon, mají mnohem silnější army než mám já
Posted: Thu Jul 20, 2006 5:50 pm
by marvn
tak to ma dycky nepritel lepci armadicu nez ty....na tve strane je zas dobre vytrenovanej hrdina.
ja sem s touhle misi mel taky docela problem, pac ranger mi prijde z hrdinu nejhorsi. Ale da se, kdyz hodne sejvujes a davas si pozor na ztraty pri bojich s neutralnima potvorama

Posted: Thu Jul 20, 2006 8:14 pm
by Nahodny
A povedlo se vám v předešlé misi objet všechny kapličky na zvýšení atributů hrdiny?
Hodně to pomůže a jsou tam taky 3 chatrče čarodějnic ty se dají taky dobře využít.
Posted: Sat Oct 07, 2006 8:08 pm
by Petren
Zdar lidi, mohl by mi prosím někdo dát přibližný popis, jak tuto misi udělat, trčím u ní už 5 den.
Posted: Sat Oct 07, 2006 8:15 pm
by bpmpog
lol mna by to uz nebavilo

Posted: Sun Oct 08, 2006 8:39 am
by Petren
bpmpog wrote:lol mna by to uz nebavilo

Mně už to taky nebaví, proto se přesto potřebuji nějak dostat.
Posted: Sun Oct 08, 2006 11:23 am
by Duce
marvn wrote:ja sem s touhle misi mel taky docela problem, pac ranger mi prijde z hrdinu nejhorsi
Podle mě je v kampani sylvanskej hrdina Findan rozhodně nejsilnější. Pokud si ho umíš správně vytrénovat...
Petren wrote:Zdar lidi, mohl by mi prosím někdo dát přibližný popis, jak tuto misi udělat, trčím u ní už 5 den.
Hráno na hard. Nesmíš moc dlouho otálet, 1.týden zaber doly. Na začátku 2. týdne zrekrutuj co se dá a vyraž s Findanem na moře. Zkus co nejdřív dobýt SV démonskej hrad, nejlíp do konce 2. týdne. Soupeř by ti neměl dělat problémy. Vrať se s Findanem zpátky, naber další jednotky a vyraž do podzemí. Vylez uprostřed ven a jdi dobýt město na severu prostředního ostrova. Není příliš silně chráněno. Pak už zbývá pouze poslední hrad v JZ rohu. Máš převahu hradů 3:1 a už by neměl být problém s nepřítelem.
Cestou navštěvuj obelisky, přibírej draky, přivolávej si jednotky z elfskýho hradu (aby ses nemusel vracet pro posily), rozumně vylepšuj hrdinu. Nenechávej nikde zbytečně volný lodě, aby si je nemohl nepřítel přivolat a napadnout nějaký nechráněný město. Až budeš mít 20 draků, mise končí. Myslím, že až zlikviduješ protihráče, můžeš stavět draky i v hradu.
Posted: Wed Oct 11, 2006 3:34 pm
by Petren
Duce wrote:marvn wrote:ja sem s touhle misi mel taky docela problem, pac ranger mi prijde z hrdinu nejhorsi
Podle mě je v kampani sylvanskej hrdina Findan rozhodně nejsilnější. Pokud si ho umíš správně vytrénovat...
Petren wrote:Zdar lidi, mohl by mi prosím někdo dát přibližný popis, jak tuto misi udělat, trčím u ní už 5 den.
Hráno na hard. Nesmíš moc dlouho otálet, 1.týden zaber doly. Na začátku 2. týdne zrekrutuj co se dá a vyraž s Findanem na moře. Zkus co nejdřív dobýt SV démonskej hrad, nejlíp do konce 2. týdne. Soupeř by ti neměl dělat problémy. Vrať se s Findanem zpátky, naber další jednotky a vyraž do podzemí. Vylez uprostřed ven a jdi dobýt město na severu prostředního ostrova. Není příliš silně chráněno. Pak už zbývá pouze poslední hrad v JZ rohu. Máš převahu hradů 3:1 a už by neměl být problém s nepřítelem.
Cestou navštěvuj obelisky, přibírej draky, přivolávej si jednotky z elfskýho hradu (aby ses nemusel vracet pro posily), rozumně vylepšuj hrdinu. Nenechávej nikde zbytečně volný lodě, aby si je nemohl nepřítel přivolat a napadnout nějaký nechráněný město. Až budeš mít 20 draků, mise končí. Myslím, že až zlikviduješ protihráče, můžeš stavět draky i v hradu.
Díky moc, po tvojí radě to šlo v pohodě
Posted: Fri Apr 04, 2008 5:51 pm
by mirecek14
Tak ja teda nevim, ale mozna sem trotl. Ve 4. tydnu na me najede demonskej hrdina s 18 dablama, 40 konma (ty jeho co prejedou celou obrazovku) 50 sukubama, 200 kerberama a dalsi spoustou haveti.
je to lvl 12, muj hrdina je tak 14-15 ale absolutne se nechytam.
Vy jste toho hrdinu porazili (upozornuju ze hraju jenom normal)?
Posted: Sat Apr 05, 2008 9:07 am
by Alarik
mirecek14 wrote:Tak ja teda nevim, ale mozna sem trotl. Ve 4. tydnu na me najede demonskej hrdina s 18 dablama, 40 konma (ty jeho co prejedou celou obrazovku) 50 sukubama, 200 kerberama a dalsi spoustou haveti.
je to lvl 12, muj hrdina je tak 14-15 ale absolutne se nechytam.
Vy jste toho hrdinu porazili (upozornuju ze hraju jenom normal)?
Taky hraju na normální obtížnost, a žádnýho takhle silnýho hrdinu jsem tam neměl. Důležitý je taky, aby ses zbytečně nezdržoval, zezačátku zabral jen to nejdůležitější a hned v druhym, max. třetim tejdnu vyrazil na ten hrad na severu (na povrchu). Potom po čase jdi do podzemí, prolez k tomu druhýmu (taky na povrchu) a zaber ho. Pak chvíli sbírej síly a nakonec zaber i ten třetí (rovněž na povrchu). Potom už jen najdi ty draky a máš vystaráno. Alespoň takhle to fungovalo u mě.
Re: Help: 2.mise 5-té kampaně (Ranger: The Emerald Ones)
Posted: Fri May 02, 2008 9:32 am
by bartasoi
hraju na heroic a u tydle mise jsem si to myslím snižil na hard!přišla mi těžká, ale když to udelate jak pise DUCE!neotalet a hnedle na moře a dobýt severovýchodní hrad demonskej a je to... ps:hraje nekdo kampan na heroic?