Page 1 of 2

Najímání jednotek z hradu?!

Posted: Tue Jul 18, 2006 10:40 am
by rapon
Tak jsem v hradu koupil vojáky, jsou na seznamu, ale když se podívám na ikonku hrdiny, tak je tam nemám. Jak je dostanu k příslušnému hrdinovi? Marně jsem pročítal manuál, jsem nováček v Heroes :-) Díky za radu.

Re: Najímání jednotek z hradu?!

Posted: Tue Jul 18, 2006 11:18 am
by Wodka
rapon wrote:Tak jsem v hradu koupil vojáky, jsou na seznamu, ale když se podívám na ikonku hrdiny, tak je tam nemám. Jak je dostanu k příslušnému hrdinovi? Marně jsem pročítal manuál, jsem nováček v Heroes :-) Díky za radu.


Přijeď s Hrdinou do hradu, a to tak, aby se ti hrad, po dojetí hrdiny, otevřel. dole na obrazovce máš dva řád se čtverečky. Spodní řádek je hrdina (má tam ikonku), ten nad ním je město - v tom horním máš jednotky, přetáhni je myší do prázdných kolonek u hrdiny - klik na jednotku, přilepí se ti k myši, najedeš nad volnou kolonku, zase klik levým tl. myši.

Posted: Tue Jul 18, 2006 2:41 pm
by rapon
thx, povedlo se :-)

Posted: Tue Jul 18, 2006 3:00 pm
by Sharp
Aby ne :)

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:08 pm
by Zaity
kdo zna heroes 3 tak se v 5 dost vyzna :D ale i tak jsem musel číst manual k vůli rozděleni jednotek protože je to tu jine ale Shift to jistí :D

Posted: Tue Jul 18, 2006 8:53 pm
by Sharp
Manuál? Co to je? :lol:

Posted: Wed Jul 19, 2006 7:08 am
by Wodka
Sharp wrote:Manuál? Co to je? :lol:


to by mě taky zajímalo...

Posted: Wed Jul 19, 2006 7:48 am
by Zaity
Wodka wrote:
Sharp wrote:Manuál? Co to je? :lol:


to by mě taky zajímalo...



no to bylo v jeden osudny den kdy nam nešla 5 hodin elektřina z důvodu poruchy tak jsem se tak už nudil a že jsem vytahl knížku s obsaženym navodem a popisu hry H5 pro mě (manual) a četl jsem si a tam jsem se dozvěděl o tom rozděleni jednotek za pomocí klavesy Shift tak doufam že vam už je všechno jasne a nemusím podrobněji vysvětlovat :D

Posted: Wed Jul 19, 2006 9:31 am
by Sharp
Jakou knížku? To jsem u verze Ala kámošovo DVD neměl :lol:

Posted: Wed Jul 19, 2006 9:42 am
by Zaity
Sharp wrote:Jakou knížku? To jsem u verze Ala kámošovo DVD neměl :lol:


jo ja ho mam a je tam napsano Manual :D a ma 88 stran

Posted: Wed Jul 19, 2006 10:37 am
by Smajlikov
Zaity wrote:
Sharp wrote:Jakou knížku? To jsem u verze Ala kámošovo DVD neměl :lol:


jo ja ho mam a je tam napsano Manual :D a ma 88 stran


Uf to je ale velka knizka :P . Jestly nema vyc jak pulku stranek obrazky tak ji nectu :P :P

Posted: Wed Jul 19, 2006 11:23 am
by Wodka
tak on to je manuál... a já si říkal, to tam ta knížka dělá.. mno už je ve sběru...

Posted: Wed Jul 19, 2006 12:13 pm
by Zaity
Wodka wrote:tak on to je manuál... a já si říkal, to tam ta knížka dělá.. mno už je ve sběru...



hmm to bych si ji radši přečetl než dal do sběru 1kg knih za 20 kč :lol:

Posted: Wed Jul 19, 2006 12:36 pm
by Wodka
já myslel že to je reklama na kaufland

Posted: Wed Jul 19, 2006 12:52 pm
by Incomer
Smajlikov wrote:
Zaity wrote:
Sharp wrote:Jakou knížku? To jsem u verze Ala kámošovo DVD neměl :lol:


jo ja ho mam a je tam napsano Manual :D a ma 88 stran


Uf to je ale velka knizka :P . Jestly nema vyc jak pulku stranek obrazky tak ji nectu :P :P


No ceska pulka ma asi 44 stran a pak je tady slovenksa, kde je to same co v ceske :D