Page 1 of 1

heelp 1 kampan 5 misia Azyl

Posted: Wed Jul 19, 2006 10:58 am
by Viko
Co tam mam spravit ked som uz vykopal Tear of Asha?To mam porazit tu 10 000 armadu? :lol:

Posted: Wed Jul 19, 2006 11:57 am
by Sharp
TO jste všichni idioti nebo co? Už mě to začíná s.át-
Bod 1.-O Kampani za všechny rasy jsou topici na hlavní straně
Bod 2.-Nejdřív si přečtěte úkoly než sem dete ......
Bod 3.-Až si je přečteš tak tjistíš že tam vůbec nemáš chodit

Posted: Wed Jul 19, 2006 12:16 pm
by Zaity
proč lidi kupujou PC slepcům co pak vytváří stejné topicky 1000krat :lol:

Posted: Wed Jul 19, 2006 1:06 pm
by LordThonar
Vetsina slepcu si kupuje PC sama

Posted: Wed Jul 19, 2006 3:06 pm
by Gregy
Ach jo - LOCKED