Page 1 of 1
Nej hrad a "zrůda"
Posted: Sat Aug 26, 2006 8:34 pm
by Dragon
Tak jaký je váíš nejoblíběnější hrad a zrůdička?
Můj : ten s těma Gargolyema a grifinama, hydrama....
Moje zrůdička: Mdorý drááááááčeeek

Re: Nej hrad a "zrůda"
Posted: Sun Aug 27, 2006 12:06 pm
by klaymen
Dragon wrote:Tak jaký je váíš nejoblíběnější hrad a zrůdička?
Můj : ten s těma Gargolyema a grifinama, hydrama....
takze warlock
ja mam rad hrad sorceress a elfov
Posted: Tue Oct 03, 2006 6:50 pm
by Glorin
Já warlock a nej zrůda je griffin
Posted: Wed Jun 13, 2007 6:36 pm
by Gekkon
Nejlepší hrádeček je Sorceress ,protože každá jednotka má nějakou special vl.(střely,šance na oslepení...)
Nejlepší nestvůra:Buď:Drak:je nejsilnější jednotkou
Hydra:nevrcení ůderu a schopnost zabít i několik nepřátel najednou
Re: Nej hrad a "zrůda"
Posted: Fri Jul 08, 2011 2:37 pm
by StrYke
Můj nejoblíbenější hrad je Barbarien a jednotka Ghost

Re: Nej hrad a "zrůda"
Posted: Mon Feb 27, 2012 10:00 pm
by Robertosom
Ja som tiež najradšej hrával za Sorceress ale najparádnejšia jednotka asi drak aj keď s fénixom v tesnom závese.
Re: Nej hrad a "zrůda"
Posted: Tue Jul 03, 2012 1:44 pm
by Josef IV
Nejlepší hra je Sorceress a jednotka Dwarf
Re: Nej hrad a "zrůda"
Posted: Mon Jul 03, 2017 9:27 pm
by MedardFischer
také jsem hrával za Sorceress.