Mám rozsypanou grafiku.

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 1
Post Reply
Lojsa
Posts: 3
Joined: Thu Sep 14, 2006 10:37 am

Mám rozsypanou grafiku.

Post by Lojsa »

Ahoj.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje. :) Fungujou teda i další položky, prostě hra běží, jenom na to neni vidět. Mám tady vindouzy XP professional.
Poradíte někdo?
Dík.
Lojsa
Posts: 3
Joined: Thu Sep 14, 2006 10:37 am

Post by Lojsa »

To se vám to ku.va nikomu nestalo?
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

v tomto topicu uplne na konci mas link na windows verziu:
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=445
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
Lojsa
Posts: 3
Joined: Thu Sep 14, 2006 10:37 am

Post by Lojsa »

Dík moc.
Já tady teda zrovna nemůžu stahovat egzáče, ale někde se k tomu zkusim dostat.
L.
ninja-nagato
Posts: 5
Joined: Sat Aug 16, 2008 8:36 am

Re: Mám rozsypanou grafiku.

Post by ninja-nagato »

me se stalo presne to co tobe.. rozsypany obraz... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 2
Hraju Heroes 1 uz od roku 1996.. je to bomba! pozdeji Heroes 2 - 5, jinak parim Warcratf 3 Frozen na Northrendu (evropa) uz 4 roky
ninja-nagato
Posts: 5
Joined: Sat Aug 16, 2008 8:36 am

Re: Mám rozsypanou grafiku.

Post by ninja-nagato »

ztahnul jsem Heroes 1 do xp.. obraz se nemeni.. porad stejny... nejaky problem v grafice.. nevim co ted. Kdyz dam stary raden 9100, jde to ok.
Hraju Heroes 1 uz od roku 1996.. je to bomba! pozdeji Heroes 2 - 5, jinak parim Warcratf 3 Frozen na Northrendu (evropa) uz 4 roky
Post Reply