Mám rozsypanou grafiku.
Posted: Thu Sep 14, 2006 10:47 am
Ahoj.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje.
Fungujou teda i další položky, prostě hra běží, jenom na to neni vidět. Mám tady vindouzy XP professional.
Poradíte někdo?
Dík.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje.
Poradíte někdo?
Dík.