Page 1 of 1

Mám rozsypanou grafiku.

Posted: Thu Sep 14, 2006 10:47 am
by Lojsa
Ahoj.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje. :) Fungujou teda i další položky, prostě hra běží, jenom na to neni vidět. Mám tady vindouzy XP professional.
Poradíte někdo?
Dík.

Posted: Tue Oct 03, 2006 10:43 am
by Lojsa
To se vám to ku.va nikomu nestalo?

Posted: Thu Oct 05, 2006 6:55 am
by klaymen
v tomto topicu uplne na konci mas link na windows verziu:
http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?t=445

Posted: Thu Oct 05, 2006 9:51 am
by Lojsa
Dík moc.
Já tady teda zrovna nemůžu stahovat egzáče, ale někde se k tomu zkusim dostat.
L.

Re: Mám rozsypanou grafiku.

Posted: Sat Aug 16, 2008 8:50 am
by ninja-nagato
me se stalo presne to co tobe.. rozsypany obraz... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 2

Re: Mám rozsypanou grafiku.

Posted: Sat Aug 16, 2008 9:04 am
by ninja-nagato
ztahnul jsem Heroes 1 do xp.. obraz se nemeni.. porad stejny... nejaky problem v grafice.. nevim co ted. Kdyz dam stary raden 9100, jde to ok.