Page 1 of 12

Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 03, 2010 12:51 pm
by Vilenvil

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Wed Dec 15, 2010 8:24 pm
by roman
No moc se mi nelíbí žádná s těch jednotek selhali a to je škoda :cry: :cry: :( :( :? :? :evil: :evil:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Wed Dec 15, 2010 11:50 pm
by Sakuba
Teda to je strašný!!! :( :( :( :? :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
U Nekropole: se to ještě dá snést. :|
U Pekla: Je to k pláči, co je ta první jednotka omg?! :(
U Azylu: To je vážně STRAŠNÝ! Kopiník - okopírovaný z pětek jen s kopím, kněžka - ta mi tam nesedne, "Sláva" či co to je(ten duch) BLBOST, "Sluneční jezdec" alias jezdec - deme*tně zpracováno!! Ale nejhorší co jsem tam viděla byl Anděl - to je zprasení představ o Andělech! Copak je Anděl válečník??? takhle vypadá jak krvežíznivá zrůda! :cry:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 2:51 pm
by roman
Sakuba wrote:Teda to je strašný!!! :( :( :( :? :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
U Nekropole: se to ještě dá snést. :|
U Pekla: Je to k pláči, co je ta první jednotka omg?! :(
U Azylu: To je vážně STRAŠNÝ! Kopiník - okopírovaný z pětek jen s kopím, kněžka - ta mi tam nesedne, "Sláva" či co to je(ten duch) BLBOST, "Sluneční jezdec" alias jezdec - deme*tně zpracováno!! Ale nejhorší co jsem tam viděla byl Anděl - to je zprasení představ o Andělech! Copak je Anděl válečník??? takhle vypadá jak krvežíznivá zrůda! :cry:


Moje řeč, až na to, že u Nekropole se to dá snést. Nedá.
Kostlivci by měli vypadat ne moc bojovně a oni z něj udělaj tuhle krvežíznivou stvůru.
Sfinga má chránit sice mrtvé, ale ne vypadat zrůdně. když tam chtěli dát něco z egypta tak tam mohli dát mumii.
A to nejhorší na konec. Pavoučí královna nevypadá vůbec jako nemrtvá spíš jako monstrum, ta tam nemá vůbec co dělat.
A k tomu Peklu ta první jednotka je vážně divná vždyť má tři obličeje
A ten Anděl mi připadá spíš jako sukuba, roztomilá tvář a bojové tělo.
Prostě hnus :!: :!:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 3:55 pm
by MINOTAUR
Neviem čo sa vám na tom nepáči ale asi neviete o čo ide. No a čo že anjel vyzerá ako bojovník, ved ním aj je. To ste nečítali o vojne medzi anjelmi a beztvárimi. Ako majú vyzerať ako nejaké priblblé roztomilé detičky,ved sú to Elrathový bojovníci pre boha.A slnečný jazdec naozaj neviem čo vám na ňom vadí ved to má v názve a stačí si prečítať jeho popis a dôjde vám to a toho kopiníka nejdem ani komentovať lebo naozaj neviem čo je na ňom zlé.A prečo by nemali kostlivci vyzerať bojovne, ved to sú bojovníci ale nemŕtvy to aj upír potom nemôže vyzerať bojovne čo. To isté aj Lamasu pre boha konečne majú nemŕtvi poriadne monštrá a navyše aj dobre vyzerajú a vám sa to nepáči. A tá "pavúčia kráľovná" ved konečne im dali niečo originálne ne furt iba sprostých kostlivých drakov a ako ste si nevšimli tak oni uctievajú Ashu a ony sú jej stelesnením tak čo pre boha chcete. (pre tých ktorým to nedôjde uctievajú jej pavúčiu podobu OMG tak asi budú mať pavúčiu podobu).

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 3:59 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:Neviem čo sa vám na tom nepáči ale asi neviete o čo ide. No a čo že anjel vyzerá ako bojovník, ved ním aj je. To ste nečítali o vojne medzi anjelmi a beztvárimi. Ako majú vyzerať ako nejaké priblblé roztomilé detičky,ved sú to Elrathový bojovníci pre boha.A slnečný jazdec naozaj neviem čo vám na ňom vadí ved to má v názve a stačí si prečítať jeho popis a dôjde vám to a toho kopiníka nejdem ani komentovať lebo naozaj neviem čo je na ňom zlé.A prečo by nemali kostlivci vyzerať bojovne, ved to sú bojovníci ale nemŕtvy to aj upír potom nemôže vyzerať bojovne čo. To isté aj Lamasu pre boha konečne majú nemŕtvi poriadne monštrá a navyše aj dobre vyzerajú a vám sa to nepáči. A tá "pavúčia kráľovná" ved konečne im dali niečo originálne ne furt iba sprostých kostlivých drakov a ako ste si nevšimli tak oni uctievajú Ashu a ony sú jej stelesnením tak čo pre boha chcete. (pre tých ktorým to nedôjde uctievajú jej pavúčiu podobu OMG tak asi budú mať pavúčiu podobu).

Absolutní souhlas

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 4:15 pm
by Vayshan
MINOTAUR wrote:Neviem čo sa vám na tom nepáči ale asi neviete o čo ide. No a čo že anjel vyzerá ako bojovník, ved ním aj je. To ste nečítali o vojne medzi anjelmi a beztvárimi. Ako majú vyzerať ako nejaké priblblé roztomilé detičky,ved sú to Elrathový bojovníci pre boha.A slnečný jazdec naozaj neviem čo vám na ňom vadí ved to má v názve a stačí si prečítať jeho popis a dôjde vám to a toho kopiníka nejdem ani komentovať lebo naozaj neviem čo je na ňom zlé.A prečo by nemali kostlivci vyzerať bojovne, ved to sú bojovníci ale nemŕtvy to aj upír potom nemôže vyzerať bojovne čo. To isté aj Lamasu pre boha konečne majú nemŕtvi poriadne monštrá a navyše aj dobre vyzerajú a vám sa to nepáči. A tá "pavúčia kráľovná" ved konečne im dali niečo originálne ne furt iba sprostých kostlivých drakov a ako ste si nevšimli tak oni uctievajú Ashu a ony sú jej stelesnením tak čo pre boha chcete. (pre tých ktorým to nedôjde uctievajú jej pavúčiu podobu OMG tak asi budú mať pavúčiu podobu).


Tak tiež 100 percentne súhlasím.
(OMG ako sa niekomu nemožu páčiť).

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 4:26 pm
by doomgrom
Jednotky sou pěkné konečně nějaká změna u jednotek jen mě štve že upíři maj bílí vlasy s černejma by vypadali líp

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 4:30 pm
by Bušák
Já sem s vzhledem jednotek spokojený na 99% ! Peklo je úplně úžasný , strašně se mi líbí , že ´dábel už není nejsilnějíší jednotka , namísto toho nastupuje do popředí Pekla Pekelný pán :D A Azyl , taky na pohodu. Co se týče nekropole tak plně souhlasím s MINOTAUREM , je to HoMM 6 , nemůžou tam bejt pořád stejný jednotky , takže srdečně vítám nápad přadleny , stejně tak jako u démonů ten maniak , nebo co to je :D určitě vypadá líp , než malý otravný ďáblíci... nemůžu se šestky dočkat :D a jestli artworky orků jsou pravé , tak to mojí radost jen zvyšuje , jediné co by mi chybělo by byli elfové , každopádně když nebudou v základu , určitě se jich dočkáme v datadisku :)

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 4:32 pm
by Bušák
Jo a ještě bych dodal , těm co se ty artworky nelíbí , že nakonec můžou být stejně mile potěšeni , protože finální vzhled ve hře bude o dost jiný :)

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 5:25 pm
by Dave_Jame
Tak tvůrci zatím oficiálně vzhled hry neuvěřejnili. Videa co byly na výstavách v německu a rusku byly údajně jen ukázky na H5 enginu.

Tady je pár HD ukázek jak by hra mohla vypadat

Kostlivec zblýzka
http://i105.photobucket.com/albums/m217/kaspergm/Heroes%206/NECRO_Skeleton_T.jpg

Upír zblýzka
http://i105.photobucket.com/albums/m217/kaspergm/Heroes%206/NECRO_Vampire_T.jpg

Namtaru zblýzka na mapě
http://i105.photobucket.com/albums/m217/kaspergm/Heroes%206/Mother_NamtaruIngame.png

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 5:53 pm
by roman
Tak ta pavoučí královna má tři obličeje? Tak to má ta hra u mě další mínus. No i kdiž ten upír je dobrej konečně připomíná mrtvolu ale ty vlasy se spíš hodí na elfa. Nechápu jak se vám může líbit kostlivec je to první jednotka a podle vzhledu bych ho typoval na čtvrtou a kopiník to samý. A ten podivnej duch u lidí blbost vždyť sou to lidi a ne nadpřirozené postavy u anděla to chápu že je mezi lidma má ztělesňovat radost ale ten duch ne tak co tam dělá?

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 6:04 pm
by Vayshan
OMG zato že kostlivec vyzerá dobre nemusíš ho davať na 4. uroveň a to isté kopiník,a to že má pavúčia královná tri tváre tak neviem čo je na tom zlé,a čo podla teba môžu mať dĺhe vlasy len elfovia no a čo že majú dĺhe,aj obyčajný človek môže mať dlhé vlasy.

P.S.-Ten ľudský duch je aj podľa mňa divný.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 6:07 pm
by GoodMan
roman wrote:Tak ta pavoučí královna má tři obličeje? Tak to má ta hra u mě další mínus. No i kdiž ten upír je dobrej konečně připomíná mrtvolu ale ty vlasy se spíš hodí na elfa. Nechápu jak se vám může líbit kostlivec je to první jednotka a podle vzhledu bych ho typoval na čtvrtou a kopiník to samý. A ten podivnej duch u lidí blbost vždyť sou to lidi a ne nadpřirozené postavy u anděla to chápu že je mezi lidma má ztělesňovat radost ale ten duch ne tak co tam dělá?

Kopiník je první, ale to není rozhodující. Všechny jednotky si mají být "rovné". Markantnější rozdíl bude v jejich schopnostech a použití - alespoň tak to řekli tvůrci = jsem k tomu trochu skeptický.
To s těmi vlasy je mimo. Bílé vlasy se daleko více hodí k mrtvolám než k elfům... pokud narážíš na délku, jsi úplně mimo. Vsadím se, že zde nejsem sám, kdo má dlouhé vlasy. Spíš jde o to, jaký je účes, a to se mi více líbí ten z pátého dílu nebo archanděla Michaela (off - avšak není nic rovno účesu Dobrého muže z Temné věže Stephena Kinga, a vůbec charakter on sám - off). Doufám, že nějaký hrdina bude mít účes jako archanděl Michael.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 6:09 pm
by estla
Mne sa zatiaľ tie jednotky páčia. Sú iné, ale to je OK. Aj na Orkov v Heroes V som si musela zvyknúť, nakoniec sa stali mojou obľúbenou rasou, som ani nedúfala, že by mohli byť aj v Heroes VI. Som zvedavá na piaty národ, fakt to môže byť čokolvek. Necháme sa prekvapiť. :o