Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Prosím o pomoc.Osvobodila jsem Freydu,ale když s ní Markal v inventáři dojde od Lerekeepu,tak mě to vůbec nehlásí splnění úkolu.No a ještě mě pak už jen zbývá dobít město Hikm a zabít Goldrika,ale nevím jak se tam dostat.Přez vodu to nejde a portál nefunguje.díky moc za radu.Eliška
Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Stala se ti bohužel běžná chyba, ale není nic ztraceno.
fígl je v tom. že přibližně v půlce cesty mezi Lidským městem a lorekeepem tě mápřepadnou střední armáda, pokud ji porzíě získáš křídla anděla diky kterým můžeš zaútočit na Godrika.
fígl je v tom. že přibližně v půlce cesty mezi Lidským městem a lorekeepem tě mápřepadnou střední armáda, pokud ji porzíě získáš křídla anděla diky kterým můžeš zaútočit na Godrika.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Díky moc. Eliška