Page 1 of 1
Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Posted: Wed Jan 26, 2011 12:06 pm
by elda2
Prosím o pomoc.Osvobodila jsem Freydu,ale když s ní Markal v inventáři dojde od Lerekeepu,tak mě to vůbec nehlásí splnění úkolu.No a ještě mě pak už jen zbývá dobít město Hikm a zabít Goldrika,ale nevím jak se tam dostat.Přez vodu to nejde a portál nefunguje.díky moc za radu.Eliška
Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Posted: Wed Jan 26, 2011 1:34 pm
by Dave_Jame
Stala se ti bohužel běžná chyba, ale není nic ztraceno.
fígl je v tom. že přibližně v půlce cesty mezi Lidským městem a lorekeepem tě mápřepadnou střední armáda, pokud ji porzíě získáš křídla anděla diky kterým můžeš zaútočit na Godrika.
Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu
Posted: Wed Jan 26, 2011 3:17 pm
by elda2
Díky moc. Eliška