Page 1 of 2

Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 2:08 pm
by Khengi
kter město se vám nejvíc líbí? mě osobně pevnost.

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 3:00 pm
by Fuckinek
Azyl best

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 3:23 pm
by roman
Hvozd

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 3:33 pm
by Elreth
pokud to vezmu i s doprovodem hudby tak Azyl jinak Peklo

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 3:57 pm
by Bušák
Všechna města jsou velmi pěkně propracovaná , já osobně volím za nejhezčí akademii , to kruhové město v oblacích pro mě zkrátka nemá konkurenci :D

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Jan 28, 2011 6:33 pm
by Khengi
podle mě je nejhezčí pevnost, ta láva na dně a to město na stěnách=nej. tam musí být horko :)

Re: Nejhezčí město

Posted: Sat Jan 29, 2011 8:31 am
by drsnak
me se libi nekropolis a lesni a temni elfove ale dal jsem nkropollis hezky budovi pekne cerny a hlavne kdyz je v meste gral

Re: Nejhezčí město

Posted: Sun Jan 30, 2011 8:01 pm
by Khengi
u necropolis souhlasim, hlavně ty mrakodrapy(věže)

Re: Nejhezčí město

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:23 pm
by gemball
Moje oblíbená rasa jsou sice nemrtví v pátem dílu ale pro mě nejhezčí město má Hvozd. Dívat se na všechny ty krásné budovy ze dřeva jak je obklopuje zelen a kořeny a k tomu hraje ta krásná hudba je pro mě osobně pastva jak pro oči tak pro uši.

Re: Nejhezčí město

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:24 pm
by Khengi
taky, hezký. mě se líbí vůbec všechny města.

Re: Nejhezčí město

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:34 pm
by gemball
Khengi wrote:taky, hezký. mě se líbí vůbec všechny města.


Démoni maj ale asi nejvíc podle mě nepropracovanější město. Ta láva a ohnivé koule co padají všude kolem a k tomu ty plameny z káždé budovy je nádherné, ale má nej. rasa u 4 i 5 je Hvozd takže k nim mám citovej vztah :-) (Jinak u 3 bohužel né jen tak pro zajímovost protože tam měl hvozd strašně slabé a na prd jednotky a špatně se mi s něma hrálo)

Re: Nejhezčí město

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:39 pm
by Khengi
cože, mystický střelec je lahůdka. ale my se bavíme o městech, peklo se mi moc nelíbí

Re: Nejhezčí město

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:45 pm
by gemball
Khengi wrote:cože, mystický střelec je lahůdka. ale my se bavíme o městech, peklo se mi moc nelíbí


Na něj jsem zapoměl každpádně moje nej u 3 byla kobka ale zpátky k městům jaktože se ti nelíbí peklo?

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Feb 04, 2011 7:29 am
by Khengi
protože je to pro mě obrovská věž u který litaj budovy, ale když je kompletní tak je dobrý

Re: Nejhezčí město

Posted: Fri Feb 04, 2011 9:22 am
by Bušák
U pekla je podle mě velmi dobře propracovaná virtuální prohlídka , když nás ta kamera zavede až mezi ty pilíře a do nitra pekla , kde se rodí pekelní pánové , to se mi hodně líbí..