Hranie map
Posted: Fri Feb 25, 2011 5:18 pm
Caute, mam problem, ze ked hram moju vlastnu mapu v multiplayeri, tak mi po mesiaci vyhodi chybu a vypne cely heroes. Neviete, kde bude chyba ?
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/