Page 1 of 1

Kampaň 1/Mise Past

Posted: Thu Jun 30, 2011 11:38 am
by C_ejinka
Ahojte :)) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat :D Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala :D Poradíte mi prosím co mám dělat?? :)

Re: Kampaň 1/Mise Past

Posted: Thu Jun 30, 2011 11:55 am
by Elreth
C_ejinka wrote:Ahojte :)) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat :D Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala :D Poradíte mi prosím co mám dělat?? :)

Jseš si jistá, že je to tvůj jedinný úkol???

Re: Kampaň 1/Mise Past

Posted: Thu Jun 30, 2011 3:32 pm
by Eru