Page 1 of 1
Kampaň 1/Mise Past
Posted: Thu Jun 30, 2011 11:38 am
by C_ejinka
Ahojte

) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat

Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala

Poradíte mi prosím co mám dělat??

Re: Kampaň 1/Mise Past
Posted: Thu Jun 30, 2011 11:55 am
by Elreth
C_ejinka wrote:Ahojte

) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat

Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala

Poradíte mi prosím co mám dělat??

Jseš si jistá, že je to tvůj jedinný úkol???
Re: Kampaň 1/Mise Past
Posted: Thu Jun 30, 2011 3:32 pm
by Eru