Page 1 of 1

Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 1:45 pm
by Lord Michal
Hello Heroes!!

Zde se můžete podělit se svými dojmy z Bety H6. Jako každá hra má a bude mít zpočátku své mouchy, navíc to, co máme možnost vidět teď je Beta. Sem zvědav jestli se jim podaří vyřešit úspěšně to, co je problémem snad u každého Heroesu - nevyváženost ras. Časem (datadiskama) snad ano :)

Pokud se hra a hlavně multiplayer ukáže v dobrém světle, tak věřím, že odstartuje liga pro Heroes VI. Na kterou se už teď moc těšim :)

LM

Re: Heroes IV Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 2:10 pm
by Snaphid
nadpis je heroes 4 man -.- :?

Re: Heroes IV Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 2:32 pm
by KAMIK4ZER
no tak co se týče ras, mně se zatím líbí všechny :) ... jinak všimli jste si, že mág od pekla má hodnost Warlock ? :shock: snad to nevyřazuje T.elfy :|

Re: Heroes IV Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 4:45 pm
by Lord Michal
Snaphid wrote:nadpis je heroes 4 man -.- :?


Už ne, díky :wink:

Re: Heroes IV Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 4:46 pm
by Lord Michal
KAMIK4ZER wrote:no tak co se týče ras, mně se zatím líbí všechny :) ... jinak všimli jste si, že mág od pekla má hodnost Warlock ? :shock: snad to nevyřazuje T.elfy :|


Je to možné :-/ Ale co sem jen tak letmo pochytil v těch kampaních co jsou v betě byla tam v jednom dialogu řeč o elfech, tak třeba jich se dočkáme, kdo ví :)

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 7:29 pm
by KAMIK4ZER
světlí elfové tam budou určitě, ale temní jsou záhadou :o

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 7:39 pm
by zdenek000
No autoři se taky zmínili o mágech. No jestli budou datadisky tak at tam daj všechny rasy co byly v 5 akorát elfy ještě nechaj dohromady aby ras nebylo 9

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 8:08 pm
by HellFirr
zdenek000 wrote:No autoři se taky zmínili o mágech. No jestli budou datadisky tak at tam daj všechny rasy co byly v 5 akorát elfy ještě nechaj dohromady aby ras nebylo 9


Elfy těžko mohou nechat pohromadě,když už se podle letopočtu rozpadly.

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sun Jul 03, 2011 8:16 pm
by Snaphid
každopádně já jsem zvědavý jaké budou mít jednotky protože zatím se mi rasy líbí :)

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Mon Jul 04, 2011 2:06 pm
by Zaity
Elfove a temní Elfové tam určitě budou bez nich by to nešlo

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Fri Jul 08, 2011 7:24 am
by Paprda
mě se líbí lidi a myslim ze budou dost silný,jinak elfové by mi taky chybeli...

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Wed Jul 20, 2011 6:41 pm
by saltak
Ahoj všichni, chtěl bych poradit s tou beta verzí. Mám problém ten že ji nemohu aktivovat, přitom klíč jsem obdržel a účet jsem si taky udělal. Díky moc.

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sat Jul 30, 2011 4:16 pm
by KGB89cz
Pomoc pomoc pomoc Ahoj mám velký problém, beta po spuštění spadne. Spustim hru, ukáže se černá obrazovka s kurzorem následovně se přehraje první logo a spadne to. Aktualizace hardwaru nepomohly, dva patche taky mám... a jestli mi nepujde i předobědnaná hra tak se asi poseru

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sat Jul 30, 2011 5:03 pm
by KGB89cz
tak vyřešeno movie loga sem smazal a jde to.

Re: Heroes VI Beta diskuze

Posted: Sat Jul 30, 2011 11:33 pm
by kubrt
Nevím jak jsi na to přišel :?: , ale funguje to.