Cestina
Posted: Wed Oct 26, 2011 12:28 pm
Ahoj,
chci se zeptat jak je to s cestinou(titulky), pokud mam anglickou verzi. Da se nejak dohrat, doinstalovat cestina?
Diky za odpovedi
chci se zeptat jak je to s cestinou(titulky), pokud mam anglickou verzi. Da se nejak dohrat, doinstalovat cestina?
Diky za odpovedi