Page 1 of 1

Cestina

Posted: Wed Oct 26, 2011 12:28 pm
by Smoula
Ahoj,
chci se zeptat jak je to s cestinou(titulky), pokud mam anglickou verzi. Da se nejak dohrat, doinstalovat cestina?

Diky za odpovedi

Re: Cestina

Posted: Thu Oct 27, 2011 12:09 pm
by Vendo
kazda verzia by mala byt multilanguage a pri intstalacii by si mal mat na vyber jazyk