Page 1 of 1

Problém s 2. misiou za nekropolu

Posted: Tue Nov 01, 2011 2:23 pm
by robo2
Ahoj, mám problém s 2. misiou za nekropolu. Je to tá úroveň kde ste vo sne a máte za úlohu zabiť Anastáziino dvojča. No ale nikde na mape to dvojča nie je a keď prídem k Jorgenovi tak sú tam dve možnosti, zostať alebo pokračovať a keď kliknem na pokračovať nič sa nestane.

Re: Problém s 2. misiou za nekropolu

Posted: Tue Nov 01, 2011 4:51 pm
by robo2
už sa to vyriešilo, bol to bug. stačilo reštartovať posledný save