Page 1 of 1

Sandrova hůl

Posted: Wed Nov 02, 2011 8:34 pm
by Altair8
Zdravím, chtěl bych se zeptat, kde najdu Sandrovu hůl..projel jsem už celou kampaň, ale nikde jsem ji nenašel..předem děkuji za odpověď :)

Re: Sandrova hůl

Posted: Wed Nov 02, 2011 9:37 pm
by Dave_Jame
Třetí mapa, podzemí, úkol zachraň lamasu (začátek je naproti jižní tvrze v podzemí)

Re: Sandrova hůl

Posted: Wed Nov 02, 2011 9:40 pm
by Altair8
Dík moc, lamasy sem ve 3. misi nepotkal tak to budu muset zahrát znova...ještě jednou dík :)

Re: Sandrova hůl

Posted: Thu Jul 11, 2013 10:38 am
by maria
I like it very much thanks for sharing this information with us… :)