Zvláštnosť
Posted: Thu Nov 03, 2011 5:53 pm
Zdravím,pri hraní druhej misie za nekromantov,keď je Anastázia v "svojej hlave" som narazil na takú zvláštnosť.Keď som došiel s Anastáziou k Valeske nabehla mi v strede monitora informačná správa(čo práve vtedy robila Anastázia).V tej správe bolo napísané niečo v tom zmysle; "Keď Anastázia vstúpila do izby,videla Valesku a nejaké malé batoľa ako plakalo.To dieťa bol jej starší brat Anton."
Teoreticky by to bolo možné,že Anastázia videla Antona(neviem síce aký je medzi nimi rozdiel v rokoch).Ale nesedí mi to že ona už vedela chodiť a on bol len v postieľke?
Je tu ešte jedna možnosť ale tej sa mi nechce veriť.Do izby vstúpil Anastáziin duch a Valeska sa rozprávala s ním.Tým pádom by to bolo úplne jasné,a všetko by bolo vyriešené.Tak mohol by mi to niekto objasniť?
Teoreticky by to bolo možné,že Anastázia videla Antona(neviem síce aký je medzi nimi rozdiel v rokoch).Ale nesedí mi to že ona už vedela chodiť a on bol len v postieľke?
Je tu ešte jedna možnosť ale tej sa mi nechce veriť.Do izby vstúpil Anastáziin duch a Valeska sa rozprávala s ním.Tým pádom by to bolo úplne jasné,a všetko by bolo vyriešené.Tak mohol by mi to niekto objasniť?