Page 1 of 1
Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 11:57 am
by Carlos_68
Zdravím,
mám problém s útokem Gryfina. Pokud je v základní "verzi" a použiju s ním letecký útok tak v pohodě zaútočí na jednotku. Pokud ale gryfina upgraduji a použiju s ním v boji letecký útok neútočím už na jednu jednotku ale na dvě řady z pole. Problém je v tom že nikdy při tomto "výletu" nezpůsobí žádny demage soupeři přesto že v tom poli jsou jednotky. Zkoušel jsem to na víc ras soupeře a pokaždé bez demage. Můžete mi prosím poradit co dělám blbě?
Díky
Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 12:37 pm
by Dave_Jame
Je to Bug, Známí už od prvních dnů hry, snad jej 1,2 patch opraví. Prosím o to si příště pročíst témata jako "technická podporua" a "Bugy než založíš nové téma

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 4:54 pm
by Kiko
Mne vylepšený Gryf funguje v pohode,a demage dáva slušný

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 4:55 pm
by Dave_Jame
Tak to jsi první člověk, u kterého slyším, že mu vylepšený gryf dává svým náletem zranění. Pomalu mě nutíš to jít vyzkoušet.
Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 4:59 pm
by Kiko
Ja som som bol tiež veľmi veľmi prekvapený,ale ide to

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 6:03 pm
by kiliroy
Možná mě taky, když ted zavzpomínám tak mi to psalo jakési instalování oprav. Jdu to hned vyzkoušet!
Edit: Tak nic, nezdařilo se

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 7:18 pm
by Carlos_68
OK díky tak počkám

. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
díky za odpovědi.
Re: Problém s Gryfinem
Posted: Sun Nov 06, 2011 7:25 pm
by Bušák
Opravy to občas instaluje, ale ještě jsem nepřišel na to, že by něco nějak zvlášť řešily, to si budemem muset počkat na ten patch. Ale možná už jsem přišel na řešení problému mizení dyn. zbraní. Nevím, zda je to tedy těmi opravami, ale když dynastickou zbraň najdu, ihned ji vylepším co nejvíce to jde a pak mi nezmizí. Už jsem si takhle našel andělské spojenectví a hedvábný meč kirin, které mi zmizely.
Re: Problém s Gryfinem
Posted: Mon Nov 07, 2011 12:23 am
by estla
[/quot
Carlos_68 wrote:OK díky tak počkám

. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Mon Nov 07, 2011 3:36 pm
by Carlos_68
My mistake. Deformace ze seriálu Gryfinovi

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Tue Nov 08, 2011 6:31 pm
by kiliroy
estla wrote:[/quot
Carlos_68 wrote:OK díky tak počkám

. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj

Taky jsem si to myslel, ale nenajde google i částí slova jako například
Gryfin ?
Re: Problém s Gryfinem
Posted: Tue Nov 08, 2011 8:00 pm
by estla
Skúšal si to

Lebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo

Re: Problém s Gryfinem
Posted: Tue Nov 08, 2011 8:46 pm
by kiliroy
estla wrote:Skúšal si to

Lebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo

Nezkoušel... Na to jsem moc líný

. To už je ale dost offtopic.
Tak nějak jsem si všiml, že jednotky mají občaš štěstí i při použití spec. schopnosti. Min. u LIlimů (lilim? Ach bože podle čeho se to skloňuje?!). Tak jsem se chtěl zeptat jestli by to mělo něco dělat, ono se to blbě poznává, když vám štěstí funguje u 8 jednotek z celé hry. Jako např. že to u lilim (lilimů?) místo na 2 tahy sešle okouzlení, nebo jak se to jmenuje, na 3 tahy, nebo že by to zvýšilo poškození u gryfů?