Page 1 of 3
Novy patch
Posted: Sun Nov 06, 2011 2:46 pm
by Korbal
Zdravim. Nevi nekdo ci uzneni uz nekde na oficialnem foru napsane kedy bude novy patch? Heroes VI ho potrebuje jak vino

Dik
Re: Novy patch
Posted: Sun Nov 06, 2011 2:48 pm
by Dave_Jame
Tak já osobně spíš k Heroes piju Pivo než víno. Ale asi nejvíc mi k němu sedí energeťáky.
Ale k tvé otázce. Krom zpráv že se na něm dělá zatím není jasné kdy bude. může být dneska zítra nebo příští měsíc.
Re: Novy patch
Posted: Sun Nov 06, 2011 3:26 pm
by Korbal
Tak dufam ze to bude coskoro

A jo pivo nebo slivovicu

Re: Novy patch
Posted: Sun Nov 06, 2011 7:24 pm
by MINOTAUR
Jasne že slivovicu

Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 12:13 am
by estla
Fuj

Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 9:22 am
by Thelvyn
estla wrote:Fuj

Nevíš co je dobrý

eště tak nějakou mít.. Ale většinou spíš to víno, dneska to asi bude portské

Jinak, novej patch by už vážně mohli dát. Tak nějak sem předpokládal že měsíc je už dost dlouhá doba, aby opravili aspoň to nejnutnější. Nevim sice co je z jejich hlediska nejnutnější, ale ideálně bych to viděl na trošku optimalizace, zrušit zasekávání kampaně při určitě reputační cestě a zasekávání získávání krve/slz a surovin.
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 10:24 am
by estla
Tak to víno by som určite radšej

Nie opraviť najnutnejšie - ale za ten čas väčšinu bugov. Má to byť veľký patch, tak dúfam, že to na hre bude poznať. Už aby to bolo
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 11:34 am
by kiliroy
Pak se divíte že si o nás myslí že jsme národem ochlastů

. A když jim ten patch trvá takhle dlouho tak by mohli opravit i ty menší chybky.
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 12:22 pm
by estla
Kľudne hovor v množnom čísla - sme dva národy ochlastov

To by bolo úplne najlepšie, keby opravili všetko, ale to asi nejde úplne, alebo sú také hry, že bez chýb?
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 3:24 pm
by Altair8
Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím

Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 3:32 pm
by Brennus
Spameri. Zalozte si topic Hospoda a chlastejte tam.
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 3:39 pm
by MINOTAUR
Altair8 wrote:Hlavně ať už konečně oparví ten bug se štěstím

No, ten bug ma sere zo všetkých najviac.
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 4:00 pm
by Dave_Jame
Nevím proč, ale mě to štěstí funguje jen u některých jednotek. Harpie překvapivě fungují až nadprůměrně dobře.
Re: Novy patch
Posted: Mon Nov 07, 2011 5:01 pm
by Altair8
u některých jednotek funguje (kostlivec,ghul,duch,lamasu,lich,kerber,zralok,harpyje) a o to víc mě to štve....kdyby aspon nefungovalo u všech

Re: Novy patch
Posted: Tue Nov 08, 2011 6:29 pm
by kiliroy
Taky jsem si všiml že u některých jednotek funguje pouze při oplácení proti jednotkce, která dá kritický zásah. Je to pak docela cool, když vám na kerbera zaútočí šťastně třeba pretorián, dá normální damage a vy mu to pak vrátíte se 73% navýšením (pokud jedete krev, slzy mi tu ale příjdou lepší).
PS: Vždy když jednotka zaútočí šťastně tak i odplata je šťastná, což mi jako moc dobrý nápad nepříjde, zvláště když to funguje jenom u některých jednotek...