Page 1 of 1

Nejde mě zapnout hra WTF?

Posted: Sun Nov 13, 2011 7:11 pm
by wowofi
Zdarec mám takovej problémek.
Heroes jsem hrál asi 20dní zpět a úplně bez problémů.
Mám Asus K52J s nejnovějšími ovladači grafické karty (NVidia GeForce 310M).
Po zhruba 20 dnech jsem si chtěl Heroes znovu zahrát, klasicky se stáhly aktualizace a přebliklo mě to na černou obrazovku, jenže pak se mě černá obrazovka přeskočila na plochu s tím že hra neodpovídá.
Měl jsem obdobné potíže s černou obrazovkou, ale stačilo zapnout hru podruhé a šlo to.
Nevíte co s tím může být?
Viz. screen
http://imageshack.us/photo/my-images/835/foto169e.jpg/
Image

S pozdravem a poděkováním
wowofi

Re: Nejde mě zapnout hra WTF?

Posted: Sat Nov 26, 2011 11:16 am
by womanplayer
Stejný problém...na starém PC mi hral jela....a na novém - nutno dodat lepším - to dělá tohle. Nemám notebook, tak nevím co s tím... :roll:

Re: Nejde mě zapnout hra WTF?

Posted: Sat Nov 26, 2011 11:16 am
by womanplayer
Stejný problém...na starém PC mi hral jela....a na novém - nutno dodat lepším - to dělá tohle. Nemám notebook, tak nevím co s tím... :roll:

Re: Nejde mě zapnout hra WTF?

Posted: Sat Nov 26, 2011 3:14 pm
by EuroMarkos
Přeinstaluj hru
A udělej si pořádek v pc,118 spuštěných procesů není normální

Re: Nejde mě zapnout hra WTF?

Posted: Sat Nov 26, 2011 5:04 pm
by wowofi
CHvíli potom se mě to povedlo rozjet a rozjedu to i teď ale zase grafika zničehonic i na minimum neskutečně kousavá hra nechápu to, předtím střední detaily a bez problému..