Page 1 of 1

Nekromancie

Posted: Tue Nov 15, 2011 5:29 pm
by Solymr
Funguje v HoMaM VI podobne jako ve starsich dilech,ze se sectou vsechny padle jednotky v boji,ktere nejsou imunni vuci magii, a z nich X % nekromant ozivi do sve armady podle urovne...zatim jsem pochopil,ze v H6 to funguje jen jako ozivovani behem bitvy,kdyz se nacte takove to kolecko s lebkou/dvema lebkama atd...prijde mi,ze mi nikdy po boji,ktery jsem vyhral bez ztrat a souper nebyl imunni vuci magii,nepribylo do armady vice jednotek,nez jsem mel pred bojem...diky :)

Re: Nekromancie

Posted: Tue Nov 15, 2011 5:36 pm
by Dave_Jame
Ne nefunguje. Nekromancie slouží v heroes VI pouze k oživování padlých jednotek v boji. Ne k jejich získávání z padlých nepřátel.

p.s. rada do budoucna. Prvně přečíst popis schopnosti pak se ptát.