Page 1 of 2
Počty jednotek
Posted: Wed Nov 16, 2011 10:04 pm
by Solymr
Prosím vás,kolik znamenají počty jednotek,když tam je uvedeno pár,několik atd...? Díky moc
Btw. poprvé jsem na foru hry,ktera ma souvislost s mym nickem

Re: Počty jednotek
Posted: Wed Nov 16, 2011 10:27 pm
by Dave_Jame
Chtěl jsem tě odkázat na manuál, ale jen když jsme jím listoval jsem v něm našel chyby. Navic zrovna tohle tam není, zatím nevím vše ale cca by to mělo být
Pár 1-4 (málo v minulých dílech)
Několik (5-9)
Houf (10-19) (skupina v minulých dílech)
Spousta (20-49) (Houf v minulých dílech)
Tlupa (50-99) (Horda v minulých dílech)
Až budu vědět víc dopíšu.
Ale nevím na co to přesně potřebuješ, když vždy před bojem máš počty kolik nepřátel je.
Re: Počty jednotek
Posted: Wed Nov 16, 2011 10:28 pm
by Solymr
Tak kdyz vidis nekoho na mape a neutocis hned na nej

Jinak dav je myslim 100+...taky me zmatlo to,ze to je jinak jak v predchozich dilech

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 8:57 am
by Bušák
Já si nejsem úplně jistý, ale myslím, že 100-250 je dav, 250 - 500 je spousta, 500 - 1000 proklatě mnoho a nad 1000 klasicky legie.
Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 10:26 am
by Kha-Beleth
Takže tradiční Božena... pro 500-999 se vytratilo
Btw: Ví někdo, co to znamená

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 1:32 pm
by kubrt
Kha-Beleth wrote:Takže tradiční Božena... pro 500-999 se vytratilo
Btw: Ví někdo, co to znamená

Ze začátku v pětkách byl stejně "povedený" překlad jako je teď a ten počet byl označený jako "bože..."
http://www.heroes-centrum.com/h5/number_of_creatures
Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 8:13 pm
by kiliroy
Ta tlupa mě fakt dostává... Když se řekne tlupa pžedstavím si tak 7-10 vojáků a ne třeba 50

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 9:08 pm
by Solymr
Sorry,ted proti mne stoji armada,maji jednotky par-1,spousta-22 a dva houfy 10 a 13...tak nevim,jak to je...

Jinak jeste k tem jednotkam z jineho soudu,kde se doctu,kolik ktery hrad produkuje konkretnich jednotek za tydne pri opevneni a naslednych vylepsenich?:) SE v tom ztracim,kdyz mam vice meste a vice pevnosti...diky moc

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 9:47 pm
by kiliroy
Solymr wrote:Sorry,ted proti mne stoji armada,maji jednotky par-1,spousta-22 a dva houfy 10 a 13...tak nevim,jak to je...

Jinak jeste k tem jednotkam z jineho soudu,kde se doctu,kolik ktery hrad produkuje konkretnich jednotek za tydne pri opevneni a naslednych vylepsenich?:) SE v tom ztracim,kdyz mam vice meste a vice pevnosti...diky moc

No, já to zatím nepotřeboval, ale když jsem se po tom tak nějak kouknul, tak jsem nic neviděl

. Takže bych řekl že si to musíš spočítat. Produkce základní budovi + zvýšení produkce vylepšené budovi + 1 jednotka navíc za každou úroveň opevnění. Takže třeba Kensei ve městě s opevněním 2. úrovně: 2(základní produkce)+1(toho mi přidá vvylepšená budova)+2(za každě opevnění)= 5
Jenom si nejsem jist, jestli opevnění nezvyšuje pouze produkci jednotek, jejichž budova je na stejné nebo nižší úrovni města než daná úroveň opevnění.
Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 10:11 pm
by Solymr
Jasne,v predchozich dilech jsi vedel,ze muzes na zacatku tydne pocitat s X temi jednotkami,Y temi, Z zase temi a ze mas treba 2 draky atd...tady se v tom nevyznam a kdyz mam do toho par pevnosti,tak uz vubec...jinak jak je takova ta samostatna pevnos - ona nepridava jednotky,pokud nemam v jeji spadove oblastni obsazenu tu budovu na jednotky ze?

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 10:27 pm
by Dave_Jame
Tak produkci jednotlivých hradů nenajdeš, protože se veškerá produkce sčítá do společného banku. Ale jaký je současný přírůstek tvého banku zjistit jde. Na minimapě v levém dolním rohu máš šipku, na tu když klikneš, tak se ti otevře tabulka přehledu království, V něm máš dvě záložky. Jedna je přehledná mapa, druhá je přehled měst a přírůstku. Snad se ti to podaří najít.
Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 10:40 pm
by Solymr
Jo nasel jsem to...nekropole jednotky a tvrz jednotky...jen mi je divne,ze tam je tvrz jednotky a celkem asi 28,kdyz mam tri mesta + nejake pevnosti a u nich pribytky a zadne nejsou tvrze,taky zadny hrdina nema nic spolecneho s Tvrzi,mam jen dva hrdiny nekropole...to mi hlava nebere

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 10:45 pm
by estla
Tie cudzie jednotky ti mohli pribudnúť než si všetko skonvertoval na nekropolu, alebo ešte nemáš všetko skonvertované

Re: Počty jednotek
Posted: Thu Nov 17, 2011 11:23 pm
by Solymr
Spis to vidim na nejaky bug z doby,kdy me nektere pevnosti ovladl souper z Tvrze/Pevnosti...protoze ted mam doopravdy vse nekromantske...hrdiny,mesta,pevnosti,pribytky...nevim...divne,taky nikde nevidim ty jednotky Tvrze k naverbovani

)
Re: Počty jednotek
Posted: Fri Nov 18, 2011 12:13 am
by estla
Môže byť, mne sa to tiež stalo keď som hrala azyl. Stále sa máme čomu diviť v tejto hre
