Page 1 of 5

Případné jednotky lesních elfů

Posted: Mon Dec 12, 2011 11:29 pm
by J.C.Murphy
Viděl jsem jak řešíte co by mohly být jednotky u dark cvelfů, kdyby náhodou byli v datáči... to co po vás teď chci je, abyste se zkusili zamyslet a vykoumat co by mohli mít cvelfové blonďaťí, protože: celá sanctuary mi přijde jako vykrádačka hvozdu z HoMaM 5. Kenshin se tváří jako stromek, kirin na mě působí jako zkombinovanej jednorožec a drak a mizu má symbiotickou abilitu podobně jako víla.
Jediný co bude tutově je lučištník... ale nic dalšího mě nenapadne :D tak se pochlubte s vaší fantazií

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Mon Dec 12, 2011 11:39 pm
by kubrt
J.C.Murphy wrote:Jediný co bude tutově je lučištník...
... stromák, jednorožec a druid jsou už taky elfský trvalky. Zbývají nějaký malý a šampion. Ent se na šampiona moc nehodí a draky zase v tomhle díle moc nechtějí. Jsem zvědav čím nás překvapí. Jen aby na nás nevyskočil Legolas :D

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Mon Dec 12, 2011 11:49 pm
by estla
Legolas už tam je - lučišníci :D Je to jeden z mála národov, kde takmer polovica jednotiek zostáva rovnaká z dielu do dielu (víly, lučišník, druid,jednorožec). Už by sa mohli trochu odviazať pri vymýšľaní nových jednotiek :) Draka nechcú, fénix už nepatrí nikam, trpaslíci si založili vlastnú čelaď, tak nech sa realizujú :mrgreen:

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 12:13 am
by J.C.Murphy
Jenže kdyby tam dali stromka, tak by ho museli totálně překopat... se podívej na nagy... neomezeně vrací úděr, plno hp, a ta schopnost výzvy je jenom upravený připoutání nepřítele aby to nebylo moc op... druid bude podle mě třída hrdinů a tím jednorožcem bych si taky nebyl tak jistej

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 12:30 am
by estla
A ja zas myslím, že jednorožec by mohol ostať ako elitná jednotka, predpoklady na to má. To skôr by som oželela stromy :wink:

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 8:52 am
by Elendir
Pokud budou pokračovat v notě duchů pramene a sláv, tak místo Enta bude duch lesa a bude jako zemský elementál. K tomu tři jednotky budou elfové sami s nějakým tím náčiním na zabíjení (luk, meče, kouzelná hůl). Jmenovat se můžou různě. A dvě další potvory. Jestli zůstanou stejné, či se něco přidá, třeba Pegasové, to se uvidí. Nechceme snad znát všechno dopředu. Jináč pevně věřím, že oba elfí národy budou právě ta připuštěná výjimka s majestátním šupinatým dechařem ve svých řadách.

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 12:08 pm
by r3v3r3nd
Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 9:01 pm
by Bušák
Core: lučištník, víla nejspíš bude mít symbiózu či něco na ten způsob a pak nějaký bojovník ( obrana bude nižší na úkor rychlosti a iniciativy) - takže bych řek, že 1. tři jednotky budou stejné, jako u HoMM 5.
Elite: Možná nějaký druid - kouzelník (možná by mohl být u core místo víl, jako je u lidí třeba kněžka), pak asi nějaké mystické zvíře typu pegas, jednorožec ent, dále si odhadovat netroufám, ale některé z těch zmíněných zvířat by mohlo být i champion, vůbec bych se nebránil myšlence šampiona jednorožce. Ale určitě bych se zase vyhl draku, aby se mohl stát Bossem pro elfy.

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 9:03 pm
by MINOTAUR
Priznám sa že jednotky svetlích elfov ma vôbec nezaujímajú xD. Premňa zamňa môžu mať aj Janka a Marienku ako šampiónov :lol:

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 9:11 pm
by Lucas Gryf
r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.


Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)

Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 10:47 pm
by r3v3r3nd
Lucas Gryf wrote:
r3v3r3nd wrote:Svetly Elfovia:

Sampion: Ranger

Jednotky:Bojovy Vlk,Roj vciel,Druid,Zemsky obor,Lesny duch-Duch lesa,Jednorozec,Strom-posvatny dub,

Je toho vela.

K tomu Rangerovi: Bolo by to zkryzenie jazdca na jelenovi a elfskeho lucisnika s vysokou iniciativou.

Druid: Vedel by uzdravovat stromy.Liecit jednotky a carovat blesk.

Strom-posvatny dub: Samozrejme obrovska vydrz a zvazujuce korene to nesmie chybat.Na nom by som nic nemenil akurat ,ze by som u nich dal moznost strelby.Strielali by zalude :D :D Nieco ako Kyklop v H5.

Duch lesa: Tu ide fantazia na plne obratky.Bojvonik s moznostou podpory svojich jednotiek cez kuzla.

Zemsky obor: Vedel by sa zivit mrtvolami nepriatelov ale aj svojich padlich jednotiek a tym by rastla jeho sila.
Neviem ako je to v H6 s terenom.Na inom ako travnatom a bahennom by mal postih ku kroku a
utoku.

Roj vciel alebo Vlk: Zakladne jednotky.


Ten Ranger by byl spíše nějaký hrdina. Hrdinové by mohli být nějak takto:
Might: Lovec (neutral) , Strážce rezervace -lesa- (tears) , Mstitel (blood)
Magic: Druid (neutral) , Sylanin strážce (tears) , Starší -jako "rada starších" , soudce přírody , elfská varianta inquizitora- (blood)

Jezdecké zvíře - Jelen, Jednorožec


Ten Jelen ma napadol ,kvoli uctievaniu Keltami. Dalej nesmie chybat druid,to je jasne.Kedze som sa docital ,ze uctievali (v nasich koncinach) dub ,tak by som ich navrhol na liecitelov stromov.
Strom-dub nesmie chybat.Ako aj lucisnik-lovec.

Dalej uctievali aj Diviaka alebo Sovu ci havrana. Neviem ci by sa im nehodil aj bojovy medved.
Napadla ma aj myslienka bojovych rastlin alebo hub :D :D
Ako elit si viem predstavit Jazernnu pannu :D

A zaujima ma nazor na uz spomynaneho DUCHA LESA. a Zemskeho obra.(ako si ich predstavujete)

Schopnosti: Hmla - snizenie damagu streleckych jednotiek, otraveny sip, popinave rastliny, pomoc prirody-nejake terenne prekazky , osi roj, utocenie medom :D :D - znizenie iniciativy nepriatela :D

Nech je tam aj trocha srandy :)

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Tue Dec 13, 2011 11:30 pm
by MINOTAUR
Podľa mňa budú tentoraz elfovia celkovo drsnejší a menej rozprávkoví, aspoň podľa toho ako spravili iné rasy (napr.PekloxD). Kebyže to tak bude tak sa možno stane zázrak a zapáčia sa mi. :D

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Wed Dec 14, 2011 12:04 am
by estla
Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byť :) Ale elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť :D

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Wed Dec 14, 2011 1:13 am
by Nebiros
Smrť lesnym elfom

Re: Případné jednotky lesních elfů

Posted: Wed Dec 14, 2011 10:59 am
by MINOTAUR
estla wrote:Tak akože peklo je peklo, tam to rozprávkové nikdy nemôže byť :) Ale elfovia - tí mali veľa spätosti s prírodou a nikdy neboli zobrazovaní moc bojovo - už by sa to mohlo zmeniť, a mohli by trochu pritvrdiť :D

Však to som myslel, aby pritvrdili. A čo sa týka pekla, to mi chceš povedať že v H5 nevyzerali ani kus rozprávkovo ? Práveže tu sa to konečne zmenilo.